2010 model honda civic fd 6 hasar kaydı YOK değişen yok 38750 acillll

Aracınız
arkadaşlar sahibinden. com ilan numarası 223402966

ilan açıklaması orda araç sag iki kapı iki çamurluk boyalı resimleri mevcuz şöför kapısı boyalı bunlar tam birde arka bagaj kapagının sadece üst tarafı boyalı yani plakalık bolümünde boya yok aracın oncen arkadasından bir bir darbe vs yok açıklamadada herşeyi yazdım. pazarlık kesinlikle yok 39750 den indim askere gidicem evdekilere bırakabilceğim otomatik araç olursa değişim olabilir.

Aracınız
inşallah askere gidicem ve bırakıcak kımsem yok yani araca bakıcam en kötüsü bı otoparkla anlasıp sarıp saklıcam :) fiyatınıda o kadar uygun yazmama ragmen hala pazarlık diyolar inş. hayırlıssı ile satılır.

Aracınız
Evet buyuk bi inatla pazarliksiz satmak için satmiyorum yakin zamanda ilanida kaldiricam bu insanlar yoruyor. 30 olurmu 35 olurmu bu araci ben 10,000 tl ye koysam 9,000 olurmu diycek insanlar var inananin 42 bin yazsaydim 39 bin tlye falan direk saticaktim arabayi pert fiyatina koydum hala pazarlik diyolar.

Kieen

0
Aracınız
Ya onlar ölucu tayfası galeri yanı acil yazdığından zipliyolar verir mantığı öyle adama direk kapat tlf ugrasma

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Otomatik olsaydi ben kafadan alirdim ama otomatik olsa zaten satmazdin herhalde

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
yani benım manueldende sıkıtntım yok babam manuel kullanamıyor daha dogrusu arac kullanamaıyor ıstanbulda kullansa hayatta satmam şukur hiç bi sıkıntı cıkartmadı sımdıye kadar 3 hafta once tatile gittim 1500 km maşşallah daha yenı dun iğneadadan geldim.

Geri