2012-2016 FB7 BAKIM KAMPANYASI

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar 2012-2016 model arası cıvıc sedan için bakım fiyatı 650 TL (yağ-yağ filtresi-hava-polen filtresi)
LPG var ise araçta fiyat 700 TL
kampanya başlamış 30 Nisan a kadar devam edecekmiş bilginiz olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

daha geçen hafta aradım 40.000 için 1250 TL fiyat verdiler. Ben de özel serviste yaptırma kararı vermiştim ve arayış içindeydim. Malumunuz bu fiyata da sadece filtreler, yağ ve işçilik dahil. Bu fiyatlarda bile kazanılıyorsa bu para 1250 TL alıyorken bunun adı ne oluyor acaba merak ediyorum.
Honda iyisin hoşsun da servislerin insanı hayattan soğutuyor..

Bende 2015 otomatik eco elagans aracımın bakımı için 1500 TL ye yakın fiyat almıştım km 25000 de. Garanti den çıkaracaktım ancak kampanyadan dolayı çıkarmayı düşünmüyorum artık.Aracımın otomatik olmasından dolayı ister istemez şanzıman korkutuyo

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bende 2015 otomatik eco elagans aracımın bakımı için 1500 TL ye yakın fiyat almıştım km 25000 de. Garanti den çıkaracaktım ancak kampanyadan dolayı çıkarmayı düşünmüyorum artık.Aracımın otomatik olmasından dolayı ister istemez şanzıman korkutuyo
Civiclerde şanzımandan yana aklınız çok takılmasın ama yinede insan yapımı makine olduğu için heran herşey olabilir. Bu açıdan garantinin varlığı kafa rahatlığı sağlıyor (y) 650 tl bence garantinin devamı açısında uygun bir ücret (y)

Aracınız
Civic FB7 2015
Bu kampanyalarda servisler hava ve polen filtrelerini orijinal kullanmıyor ve garantisi devam eden araçlara bu kampanyayı yapmıyorlar bilginize. Kampanyayı değerlendirecek olanların önceden detaylı bilgi almalarında fayda var. Yazın Antalya bayiinde benzer kampanya vardı (550TL idi bakım), garantisiz araçta fiyat nasıl bu kadar fark ediyor diye sorduğumda, hava ve polen filtresi için muadil Avrupa parçalar kullandıklarını kendileri beyan ettiler. Bosch ya da Mann takıyoruz, o zaman için hangisi uygun şekilde temin edilmişse onu kullanıyoruz demişlerdi. Motor yağı olarak garantili garantisiz tüm araçlar için zaten hangisi ucuzsa onu kullanıyorlar. Bu şartlarda genel mekanik kontrol yapmalarının ve bakım kaydı olmasının dışında pek bir artı tarafı yok bence.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu kampanyalarda servisler hava ve polen filtrelerini orijinal kullanmıyor ve garantisi devam eden araçlara bu kampanyayı yapmıyorlar bilginize. Kampanyayı değerlendirecek olanların önceden detaylı bilgi almalarında fayda var. Yazın Antalya bayiinde benzer kampanya vardı (550TL idi bakım), garantisiz araçta fiyat nasıl bu kadar fark ediyor diye sorduğumda, hava ve polen filtresi için muadil Avrupa parçalar kullandıklarını kendileri beyan ettiler. Bosch ya da Mann takıyoruz, o zaman için hangisi uygun şekilde temin edilmişse onu kullanıyoruz demişlerdi. Motor yağı olarak garantili garantisiz tüm araçlar için zaten hangisi ucuzsa onu kullanıyorlar. Bu şartlarda genel mekanik kontrol yapmalarının ve bakım kaydı olmasının dışında pek bir artı tarafı yok bence.
Eğer dediğiniz gibiyse hiçbir anlamı kalmıyor :unsure:

Geri