2012-2016 FB7 BAKIM KAMPANYASI

Aracınız
Civic FB7 2015
Eğer dediğiniz gibiyse hiçbir anlamı kalmıyor :unsure:
Servisin verdiği bilgi bu şekilde, kampanyayı değerlendirmeyi düşünenler yine de detaylı bilgi alırlarsa daha iyi olur tabi. Garantili araçta niye olmuyor kampanya madem diye de sormuştum. Garanti olunca sistemde koduyla görünen orijinal parça neyse onu kullanmak zorundayız, garanti bitmişse daha uygun fiyatlı parçalar ile aracı kampanyaya dahil edebiliyoruz demişlerdi.

Bursa inallar servisi aradim.. Honda orjinal parcalari takilacagini ve yağ olarak da Honda markasina ait olan 0-20 yağ konulacagini belirttiler..dedim böyle böyle diyorlar..firca atti bana da boş konuşanlara inanmasinlar servislerini arasinlar dediler..yani yetkili servise gidilir bence..

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2015
Bursa inallar servisi aradim.. Honda orjinal parcalari takilacagini ve yağ olarak da Honda markasina ait olan 0-20 yağ konulacagini belirttiler..dedim böyle böyle diyorlar..firca atti bana da boş konuşanlara inanmasinlar servislerini arasinlar dediler..yani yetkili servise gidilir bence..

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Birincisi ben herhangi bir yerden rivayette bulunmadım, Antalya yetkili serviste bizzat yaşadığım olayı aktardım. Ayrıca durumun yine böyle olup olmadığını teyit etmek için servislerden detaylı bilgi almakta fayda var diye de belirttim. Mübarek cuma günü dolu dolu konuşan o servis yetkilisine burada yazamayacağım şekilde iltifatlarımı da ettim. Kimseyi birşeye inandırmak zorunda ya da çabasında da değilim. İsteyen dikkate alır isteyen almaz ama boş konuşma diyen kimseye saygı göstermem...

Aracınız
Civic FB7 2013
ben 70 bin bakımı yaptıracağım, bu bakımda da polen filtresi hava filtresi değişmiyormuş bir avantajı yok benim için. 70 bin bakım yaptıran var mı bu arada

Yeni Renault Meganların bakımı 20bin miş dogru mu?

????? ???? ??????? ????? ???? ??????

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni Renault Meganların bakımı 20bin miş dogru mu?

????? ???? ??????? ????? ???? ??????
Yeni değil uzun süredir Renault grubunun bakım aralığı 20bin km. Symbol ve Fluence'lerin filoların sevilen araçlarından olmasının nedenlerinden biri de bu :)

Geri