2012 aralık çıkışlı 70 bin km aracımı satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar merhaba;

2012 aralık ıkışlı 70000 km fabrika çıkışlı tüplü, f1 şanzuman vitesli aracımı ticarete atılmaya karar verdiğim için satmaya karar verdim.

Daha ilana koymadım 2 gün içinde koyarım. Aracıma gösterdiğim özeni forumdaki arkadaşlar bilir. 3 yılda 2 kere boya koruma atıldı araca. Birini ilk sahibi 2.sini de ben yaptırdım. Profilimdeki fotoğraflardan araca ait tüm görsellere bakabilirsiniz. Aracı burada anlatmama gerek yok herkes biliyor zaten. Önceki sahibi aracın sol alt marşbiyelini kaldırıma sürtmüş ve fotoğraflardaki gibi kaskodan kayseri inciroğlu honda da yapılmıştır. kayıtlarda çamurluk yazıyor ama honda tanımlamalarında fotoğraftaki o ufak parça çamurluk geçtiği için tramerde arka çamurluk yazıyor. Ama dediğim gibi sadece alt marşpiyel kısmı. Aracı almaya gitmeden 5664 e yolladığım mesaj kayıtları da yine profilimdeki albümde mevcut. 2012 olduğu için ilk çıkan kasadaki katlanır ayna, alt koruma park sensörü ıvır zıvır olanlar standart mevcut. 2 sene sonra yeni kasayı alacak birikimim olacak inşallah. Ama forumda olacağım.

Ekstraları pek yok ama yazayım;

* arka rüzgarlık (spoiler)
* tüm camlarda film
* kaput koruma filmi

fiyat olarak da 59.850. forumdaki arkadaşların da yorumlarını bekliyorum.

şase no:NLAFB7660CW012972

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bu arada aracın tüm bakımları honda 'da yapılmıştır. Herhangi bir honda servisinden araç hakkında sorgulama yapabilirsiniz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=964]maksu[/MENTION] Hayırlı satışlar.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Teşekkür ederim [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tugi

0
Aracınız
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hayırlı satışlar.. Aracını biliyoruz ben olsam 60 dan aşşağı vermem :) bu arada hondayı satarsan burdan ayrılmak yok diyeyim :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Eyvallah [MENTION=1476]tugi[/MENTION] kardeşim. İlk defa bir forum üyesi oldum ve her şeye maydanoz oldum :) ama buradayım merak etme. Fiyat konusunu bilmiyorum adam manuel premium tüp yok 60 yazmış. Piyasa çok enteresan. Çözemedim. Hakkı neyse ona gitsin. Bu arada gsm işine başlıyorum cebecide. Her türlü teknik işlerinizde. Özellikle Iphone için beklerim.

tugi

0
Aracınız
Eyvallah [MENTION=1476]tugi[/MENTION] kardeşim. İlk defa bir forum üyesi oldum ve her şeye maydanoz oldum :) ama buradayım merak etme. Fiyat konusunu bilmiyorum adam manuel premium tüp yok 60 yazmış. Piyasa çok enteresan. Çözemedim. Hakkı neyse ona gitsin. Bu arada gsm işine başlıyorum cebecide. Her türlü teknik işlerinizde. Özellikle Iphone için beklerim.

Hayırlısı olsun..İrtibatı koparmayalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri