2012 fb 7 yeni kasa honda civic lpg fitre ve bujiler

Ad Soyad
Fatih YILDIRIM
Aracınız
Civic FB7 2012
Meraba arkadaslar belki daha oncede sorulmustur ama bulamadim. 2012 Fb7 honda civic (yeni kasa) arac var bakim icin fabrikasyon brc marka lpg filterelerini ve bujileri degistirmek gerekiyor. Bu arac icin hangi tip lpg filtresi almak (eski yada yeni tip) gerekiyor. Bide bu araca kac tane ve hangi marka buji almam gerekiyor?
Motor yağı olarak 5w30 tam sentetik mi yada yari sentetik mi almak gerekiyor?

Yardimci olursaniz sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
- Lpg filtresi için çıkarıp bakmak lazım. Tek delik veya çift delik diye ayırt ediliyor.
- Bujiler için piyasada sahte ürün çok var. Bu yüzden yetkili servisten almanız garantili olur. Buji kodunu fotoğraf ile paylaştım.
- Motor yağı için 0w20 kullanabilirsiniz. Alternatif olarak ve fiyat uygunluğu açısından 5w30'da olur. Kullandığınız her yağ çeşidi tam sentetik olsun. 10w40 numara yağlardan uzak durun.
- 0w20 olarak Shell helix ultra
- 5w30 için Motul eco energy olabilir.

_20230327_182100.JPG

Ad Soyad
Fatih YILDIRIM
Aracınız
Civic FB7 2012
- Lpg filtresi için çıkarıp bakmak lazım. Tek delik veya çift delik diye ayırt ediliyor.
- Bujiler için piyasada sahte ürün çok var. Bu yüzden yetkili servisten almanız garantili olur. Buji kodunu fotoğraf ile paylaştım.
- Motor yağı için 0w20 kullanabilirsiniz. Alternatif olarak ve fiyat uygunluğu açısından 5w30'da olur. Kullandığınız her yağ çeşidi tam sentetik olsun. 10w40 numara yağlardan uzak durun.
- 0w20 olarak Shell helix ultra
- 5w30 için Motul eco energy olabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 270670
Cok teşekkür ederim

Geri