2012 Fb7 Hız Sabitleyici

Aracınız
Civic FB7 2013
Cruise moduna gecemiyorum main tusunda lim den baska bisey cikmiyor. Cruise hic gormedim yada goremedim secenek olarak.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hız göstergesinin solunda lim yazısı çıktıktan sonra direksiyon üzerindeki lim tuşuna bas cruise moduna geçecek lim yazısı kalkacak cruise işareti çıkacak aynı yerde. Daha sonra set tuşuna bastığında o an gittiğin hızı sabitleyecek.

Aracınız
Lim tuşu hız sınırlayıcı olarak kullanılır ayarladığın hızdan yükseğe çıkman zor olur kısacası araç gaz yimez hız sabitleme istiyorsan lim tuşunun üstünde main tuşu var gösterge panaleninde hızının yazzdığı kısmın yanında devir saati gibi bişey çıkar sonra - ye bi kere basarak ayağını pedaldan çekerek işlemi uygulamış olursun min.30km den başlayarak arttıra arttıra hız sabitleyiciyi kullanabilirsin eğer işlem gerçekleşmiyorsa googla Fb7 kullanıcı kitabına bakıp birde görsel olarak yapmaya çalışabilirsin yardımım dokunduysa ne mutlu bana

General Mobile 4G Dual cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadas bu hiz sabitleyici o kadar kullanisli ki. Begenmeyenlere şaşıyorum.
Mesela benin o saat isareti hep acik. En ufak bi uzun düzlükte hemen basıyorum boylece hemen yeşil oluyor yakit icin. UZUN yolda zaaten kullanisli.
Bu arada otomatik benim arac.. cok daha iyi otomatik olunca. Vites felan bunlar eskidendi.

SM-N910H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınız
Yani özetle main tuşuna bastığınızda önce fotoğraftaki 1 numaralı işaret, +/- tuşlarına bastığınızda 2 numaradaki hız ayarlama numerik olarak gelir. Ayrıca bunu sabitken yapamazsınız. Hızını tam bilmiyorum ama 40 km üzerinde etkin olur. Araç sabitken hiç açılmaz.

Ekli dosyayı görüntüle 4819

Fotoda 5.1 dikkatimi cekti buna nasıl ulaştınız yada foto kime ait .. benim araç 8 den aşagı görmedim

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Fotoda 5.1 dikkatimi cekti buna nasıl ulaştınız yada foto kime ait .. benim araç 8 den aşagı görmedim

Uzun yol kullanımı bu. Hiç durmadan düz bir yolda 5,5 i yakalarsınız. Sadece biraz sabırlı olmak lazım. Klima açık 115 sabit 7 lt ye çok rahat iner . Eğer sizin inmiyorsa filtrelerde veya gaz ayarınızda terslik vardır.

Geri