2012 model elagance civic SES ALMA SORUNU

Aracınız
Arkadaşlar 2012 model elagence civic almayi düşünüyorum ama forumlarda ve bazi arkadaşlarin yorumlarinda içeri yol motor ve rüzgar sesini aşiri aldiğindan bahsediliyor kullanan arkadaşlarin yorumlarini bekliyorum. Eğer aşiri bir ses alma sorunu varsa jettayida düşünebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar 2012 model elagence civic almayi düşünüyorum ama forumlarda ve bazi arkadaşlarin yorumlarinda içeri yol motor ve rüzgar sesini aşiri aldiğindan bahsediliyor kullanan arkadaşlarin yorumlarini bekliyorum. Eğer aşiri bir ses alma sorunu varsa jettayida düşünebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yalıtım konusu sizin için olmazsa olmazsa aracı alıp ses yalıtımını kendiniz de yapabilirsiniz, forumda uygulama konuları mevcut.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020

Rüzgar sesini 130-140'dan sonra alıyor. Fakat B segmentindeki gibi aşırı bir ses değil.
Otomatik viteste motor sesi performanslı kullanımda var sadece. Zaten 2.000-2.500 devirde vites değiştirdiği için genel kullanımda ses yok. Fakat 4-5 bin devirlere getirirseniz tabiki olacak.
Ses konusunda yol ve lastik sesini çok alıyor FB7 kasalar. Bu da Jetta ile hemen hemen aynı. Kesinlikle müthiş fark yok arasında. Passat deseniz anlarım fakat Jetta yalıtımda başarısız.

Ama aracım çok sessiz olsun, ne yol ne lastik sesi duymak istiyorum derseniz, [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] demiş zaten kendi yalıtımınızı yapar mis gibi kullanırsınız..

Aracınız

Civic FB7 kasa yani 2012-2016 modeller kadar içeri yol sesi alan bi araç daha çok zor görürsünüz. Uzun yolda ülkemizde en çok bulunan taşlı asfalta girdiğinizde yolun üzerinde koşuyormuşsunuz hissi veriyor. Davlumbaz içlerinden o kadar çok ses geliyor ki tarifi yok.
Bunun 2 çözümü var 1- Kafam şişmez diyorsanız sürekli müzikle yolculuk yapacaksınız 2- Yalıtım yapacaksınız el beceriniz varsa kendinizde yapabilirsiniz forumda konuları var. ;)

Geri