2012 Premium aracıma lpg tavsiyeleriniz ???

Aracınız
Aracımı aldığım galeri ve yıllardır dostum olan ustam,tamircim Atikerin avrupa sistemini ısrarla tavsiye ettiler..Bende asıl işi,binicilerine sorayım istedim,fikirleriniz benim için önemlidir.

Aracınız
Adam gibi montaj yapan birini bul, sıralı sistem ne takarsan tak.

Aracınız
Enjektorlerde hızlı sistem bir şey olsun bu modellerdeki Silkeleme sıkıntısı LPG den kaynak li pipolu sistemi oneriyolar

Tapatalk....

Aracınız
Aracımı aldığım galeri ve yıllardır dostum olan ustam,tamircim Atikerin avrupa sistemini ısrarla tavsiye ettiler..Bende asıl işi,binicilerine sorayım istedim,fikirleriniz benim için önemlidir.

Hocam Merhaba,

Bu geçtiğimiz nisan ayında 2013 model civic aldım. Forumdaki mesajlarımdan bakabilirsin. Aracı Alanyadan aldım, gitmeden önce LPG nin markasını sordum arkadaş BRC marka dedi. Gittiğimde BRC değil AKL adı altında bir marka ile karşılaştım.
Aracı sevdim ama bu marka lpg yüzünden alıp almama konusunda kararsız kaldım, biraz daha pazarlık falan yaptım aldım. Ama şuan inanılmaz memnunum. Geldim İzmir de AKL montajı yapan bir servise sordum bu marka nasıl diye, servisin cevabı araç Honda ise problem yok mesajını aldım. 2014 model civic olan arkadaşıma aracımı kullandırdım çekişinin gayet iyi olduğunu söyledi, hatta benimkinden iyi gibi geldi bana dedi :) yakıt zaten süper.

Önerim Şu, eğer düzgün montaj yapan yer ise bence markanın çok önemi yok gibi geldi. İzmirde isen bir yer önerebilirim.

Geri