2012-tam tur cam çitasi aksesuari

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

nokiac

0
@nokiac Hocam eline sağlık, çok güzel olmuş :eek:k:
@NoFeaR teşekkür ederim.

aynısını ben de yaptım daha ucuzdu o zaman fiyatı şimdi 200 olmuş , Çamkırana teşşekkür ediyorum ayrıca sıkıntısız alışveriş için. ben kendi bantlarıyla yapıştırdım mastik falan yapmadım arasına son derece sağlam oldu. ama acemilikten tam oturtamadım bir de soğuk havada fazlasıyla üşüdüm o yüzden acele oldu :)
@xanthus aslında ben de uygun fiyata aldım ilk çıktığında ki fiyatları 400-500 TL arasında idi. Şimdi bu fiyat ona nispeten uygun geldi biz de soğuk bir havada yaptık sıcak havaları bekleyemedik saç kurutma makinesiyle bi elimizi bi çıtayı ısıtıyorduk bir de soğuk havada bu 3m bantlar tam yapışmıyordu. Kardeş bizde işte acemilikle elimizden geldiği kadar yapabildik

Citalar krom mu? İlerde sararma çürüme yaparmi acaba?

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

@tmr kardeş malzemeyi aldığımda kontrol ettim. Çıtaların her tarafı krom. Kaplama değil yani. Ben takdığım günden bu yana birçok kere yıkatıp temizlettim daha şu ana kadar ne bir yerinde çürüme ne de sararma oldu. Fiyatının bu kadar maliyetli olması krom olduğundan dolayı bence. Krom kaplama olsa belki 50 TL ye bile alınabilirdi ama en net bilgiyi [MENTION=3824]Çamkıran Garaj[/MENTION] verebilir.
9cca2929eb7fdd067cb82980290a41e1.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
@NoFeaR teşekkür ederim.

@xanthus aslında ben de uygun fiyata aldım ilk çıktığında ki fiyatları 400-500 TL arasında idi. Şimdi bu fiyat ona nispeten uygun geldi biz de soğuk bir havada yaptık sıcak havaları bekleyemedik saç kurutma makinesiyle bi elimizi bi çıtayı ısıtıyorduk bir de soğuk havada bu 3m bantlar tam yapışmıyordu. Kardeş bizde işte acemilikle elimizden geldiği kadar yapabildik

@tmr kardeş malzemeyi aldığımda kontrol ettim. Çıtaların her tarafı krom. Kaplama değil yani. Ben takdığım günden bu yana birçok kere yıkatıp temizlettim daha şu ana kadar ne bir yerinde çürüme ne de sararma oldu. Fiyatının bu kadar maliyetli olması krom olduğundan dolayı bence. Krom kaplama olsa belki 50 TL ye bile alınabilirdi ama en net bilgiyi [MENTION=3824]Çamkıran Garaj[/MENTION] verebilir.
9cca2929eb7fdd067cb82980290a41e1.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merhabalar . öncelikle iyi günlerde kazasız belasız kullanın inşallah aldıklarınızı :)

krom malzemeler için onlarca numune getirip , hepsini tek tek deniyoruz kaliteli olanı seçebilmek için. O yüzden fiyatımız biraz yüksek kalsa da satışını yaptıltan sonra henüz hiçbir müşterimizden şikayet gelmedi .

bizden ya da farklı bir yerden alın fark etmez ancak krom malzeme alırken çok ucuzunu tercih etmeyin çünkü inanın daha sonrasında yaşanan sıkıntıları telafi etmek için daha çok para harcıyorsunuz. renk soluyor ya da atma yapıyor , malzemenin üzerinde çatlaklar oluşabiliyor.

Geri