2013 beyaz elegance

Yaklasik iki aydir severek kullandigim honda mi isyeri acacagimdan dolayi satmaya karar verdim aracimda tampon haricinde boya yoktur.28bin km de konya toros cikisli ve bakimlarida duzenli olarak burada yapildi. Aracta spoiler ve naviin marka navigasyon bulunmakta. Malum sitede 59.500 tl yazdim buradan bir forumdas alirsa 59 gibi vermeyi dusunuyorum. Ilgilenenler mesaj yoluyla ulasarak cep no isteyebilir.
Not. Musait bir zamanimda fotograflarida ekleyecegim.

a2ef909cc2d55f002c9b8ce82528eeda.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=981]kahweci_x[/MENTION]

Hocam iş yeriniz şimdiden hayırlı olsun, hayırlı satışlar.

Tesekkur ederim [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] eger olaki satarsam yeni yerde duzeni oturttuktan sonra tekrar yeni bir honda ile aranizda olmaya devam edecegim insallah. Tabi ki herseyin hayirlisi once

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hocam fiyat bence makul. Bu fiyata telefonunuz susmaz. Tampondaki boya icin arabanin fiyatini kirmak kapotada boya varmis gibi muamele yapacaklar olabilir.yapacaklara hic satmayin bile munakasaya bile girmeyin derim. Hayirli satislar

Sent from my iPhone using Tapatalk

[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] hocam dediginiz gibi mezarcicok piyasada . satarken plastik aksama bakilmaz derler alici oldularmi tampon da aracin parcasi derler. Ben makul bir fiyat yazdm cokpazarlik da yapmiyorum zaten memurum olurda satarsam ikinc iis olacak benim icin . yani oluculere prim verecek bir ekonomik mecburiyetim yok. Allah herkesin gonlune gore versin insallah

Hakan Uzun

0
Yönetici
Katiliyorum hocam hayirli satislar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yaklasik iki aydir severek kullandigim honda mi isyeri acacagimdan dolayi satmaya karar verdim aracimda tampon haricinde boya yoktur.28bin km de konya toros cikisli ve bakimlarida duzenli olarak burada yapildi. Aracta spoiler ve naviin marka navigasyon bulunmakta. Malum sitede 59.500 tl yazdim buradan bir forumdas alirsa 59 gibi vermeyi dusunuyorum. Ilgilenenler mesaj yoluyla ulasarak cep no isteyebilir.
Not. Musait bir zamanimda fotograflarida ekleyecegim.

a2ef909cc2d55f002c9b8ce82528eeda.jpg

Hocam hayırlı satışlar araçta lpg mevcut mu ?

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Geri