2013 cyclone takılan teyp şarkı sınırı?

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba
Usbden şarkı dinliyorum ama 139dan fazla şarkı almıyor mu? Flasha yeni attığım şarkıları göstermiyor, formatları aynı olmasına rağmen

Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam flash diskin içinde pop slow sagopa diye klasörler var3 4 tane. Normalde hepsini klasörsüz gösteriyor. Klasörlere attığım şarkıları normal gösteriyordu ama artık yeni şarkılar listede yok acaba 139dan Baska atılmıyor mu

gunesec

Özel Üye
Hocam flash diskin içinde pop slow sagopa diye klasörler var3 4 tane. Normalde hepsini klasörsüz gösteriyor. Klasörlere attığım şarkıları normal gösteriyordu ama artık yeni şarkılar listede yok acaba 139dan Baska atılmıyor mu

Sanmam öyle olacağını. Şöyle deneyin:
Bilgidayarda Diskin içindekileri masaüstüne yedekleyin. Diski "tam" biçimlendirin. Flashın içine dosya içinde dosya değilde, ayrı ayrı dosyalar halinde tekrar atıp deneyin.

*flash diskin aynı olduğunu düşünerek, şarkı sayısı sınırı olduğunu düşünmüyorum. En fazla gb sınırı vardır. Flashın içindekileri okuduğuna göre böyle bir sorun da yoktur. Aklıma tek gelen dosya içinde dosya olması.

Sorun çözüldüğünde bana da haber veriniz, selamlar:)

Aracınız
Civic FB7 2013
Sanmam öyle olacağını. Şöyle deneyin:
Bilgidayarda Diskin içindekileri masaüstüne yedekleyin. Diski "tam" biçimlendirin. Flashın içine dosya içinde dosya değilde, ayrı ayrı dosyalar halinde tekrar atıp deneyin.

*flash diskin aynı olduğunu düşünerek, şarkı sayısı sınırı olduğunu düşünmüyorum. En fazla gb sınırı vardır. Flashın içindekileri okuduğuna göre böyle bir sorun da yoktur. Aklıma tek gelen dosya içinde dosya olması.

Sorun çözüldüğünde bana da haber veriniz, selamlar:)
benim de aklımdan böyle bir şey geçiyordu. Klasörleri silip hepsini flashın içinde klasörsüz şekilde atmak. Deneyeceğim hocam bilgilendirirm. Bu arada flashı fat32 formatıyla mı biçimlendiriyorduk?

gunesec

Özel Üye
benim de aklımdan böyle bir şey geçiyordu. Klasörleri silip hepsini flashın içinde klasörsüz şekilde atmak. Deneyeceğim hocam bilgilendirirm. Bu arada flashı fat32 formatıyla mı biçimlendiriyorduk?

Evet hocam. En geniş destekleme yelpazesi fat32. Olmazsa exfat ile deneyin, bir de NTFS var.
Flash kaç gb?

Aracınız
Civic FB7 2013
Evet hocam. En geniş destekleme yelpazesi fat32. Olmazsa exfat ile deneyin, bir de NTFS var.
Flash kaç gb?
32 gb hocam. 145 falan şarkı var içinde tanesi 5mb desek 700-800mb falan kullanılıyor yer çok. deneyince bildireceğimm

bir şey daha sormak istiyorum ben flashtan sarkı dinleyince konsoldan sarkı değişiyor ama telefonu bağlayınca bluetooth üzerinden konsoldan ses acıp kapanıyor ama sarkı değiştiremiyorum. Bunn çözümü yok mudur? flashtan sarkı değiştiği için konsol tusunda bağlantı sorunu da var diyemiyorum

Geri