2013 elegance boyasız. Satlık

Arkadaşlar bende 2013 elegance boyasız 33000km de eco lpg li( fabrikasyon)kuruş masrafsız. Lastik 15 gün oldu takalı. Bakımı yeni yapıldı. ANCAK;alttan aldığı bir hasar sonucu ağır hasar kaydı bulunmakta. Boya kesinlikle yok. Tüm aksamlar eksiksiz çalışmakta.
Bu araç KAÇ TL EDER?

Saygılar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

40bin tl eder benim gözümde. alttan nasıl bir darbe aldı ve neden ağır hasar aldı bilmiyorum ama şasede sorun olduğunu ve airbaglerin patladığını düşünerek bu fiyatı yazdım.

Aracınız
Dört parça boyalı 6-7 bin hasar kayıtlı vtec2 ler 40.000 ederken hasar kaydı rakamına göre 45-50 arası oynar

Daha önce nete koymuştum. Satmak için. 52750₺ yazmış. Ara ara düştüm çıktım. Sonunda binmeye karar verdim. Çünkü o paraya böyle bir araba bulunmaz.herşeyiyle bildiğim bir araç.ama bu aralar yine kaşıntım başladısüperb yi kafaya taktım(Skoda)

Aracınız
daha 3 yaşında araç darbe boya yoksa ne zaman ıstesen degerının altına su ankı fiyatı gibi okutabılırsın. aracın bınmesınde sıkıntı yoksa bende kesınlıkle yola civicle devam et

Değişen parçalar vidalı. Sök tak. Arızalandığında da sök tak yapılıyor. Tek kusuru hasar kaydı

Luvi

0
Bizim ülkemizde hasar kaydı olayı fazla kafaya takılıyor maalesef hocam. Eğer hasar yetkili servis de yapıldıysa ve kanıtı varsa bence araç alınabilir ama maalesef ülkede hasar kaydı olan araç sanki tamir görmemiş araç muamelesi görüyor maalesef.

Geri