2013 fb7 kısa far kodu?

Aracınız
Civic FB7 2015
Dediğinizi yaptım. İki ampulün yerini değiştirdim. Evet, arızalı olan diğer tarafta da aynı şekilde arızalı. Demek ki sadece ampulü değiştireceğim. Birinde orijinal diğerinde photon marka olsa renk farkı veya ışık şiddeti farkı göze batar mı sizce?

Xenon ampülü osram marka ile değiştirmiştim. Işık tonunda belli belirsiz bir fark var.Photon da kaliteli zaten uygun fiyatlı alınabilir. 4300K olanı taktığınızda sorun olacağını zannetmiyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ooktar

0
Ad Soyad
Oğuz OKTAR
Aracınız
Civic FB7 2014
Bence beyinle uyumsuz olmaması için orjinale en yakın ampülü tercih edin ama en doğrusu farklı ampülleri deneyipte tecrübe edenlere sormak lazım, zaten bu Xenon olayını sevmediğim için FB7 Elegance değil Premium paketi tercih ettim çünkü Xenon farın ömrü gerçekten kısa :)
Zaten FC5 kasada da Xenon kalktı.
Xenon ampülü osram marka ile değiştirmiştim. Işık tonunda belli belirsiz bir fark var.Photon da kaliteli zaten uygun fiyatlı alınabilir. 4300K olanı taktığınızda sorun olacağını zannetmiyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sanayiden Philips aldım. 250 TL 1 adet. Kendim taktım. Işıkta fark görmüyorum. Umarım 2 yıl kadar gider.
Yorumlarınız için teşekkürler.

Geri