2013 Honda Fb7 Eco Elegance OV

Arkadaşlar tüm honda fb7 lere bakıyorum tüplü falan benim aracım sadece benzinli niye böyle bişey bu araçlar fabrikasyon lpgli olmuyormuydu ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar tüm honda fb7 lere bakıyorum tüplü falan benim aracım sadece benzinli niye böyle bişey bu araçlar fabrikasyon lpgli olmuyormuydu ?

Size satan adam ilanda yanlış bilgi vermiş olabilir. Ama siz de alırken en azından Lpg tankına, dolum ağzına falan bakmadınız mı?
Honda Civic lerde fabrikasyon lpg li olduğu anlamanın bir yolu da aracın Honda Civic (Dream) (Premium) (Elegance) (Executive) paketlerinden birinin sonunda “Eco” ibaresi geçer. Benim ruhsatta da geçiyordu. Şu şekilde:
Civic Premium Eco.
Honda nın internet sitesine girip bakın. Sıfır araçlardaki fiyat listelerinde,
Benzinli olanlar
- Honda Civic Premium,
- Honda Civic Elegance,
-Honda Civic Executive, diye geçer;

Benzin/Lpg li olanlar
- Honda Civic Premium Eco,
- Honda Civic Elegance Eco,
- Honda Civic Executive Eco, Diye geçer.

Kasko yaptırırken de bu ibarelere çok dikkat etmek lazım. Sondaki Eco ibaresi olmazsa ve arabanın başına birşey gelse aracın Lpg li olduğu belirtilmemiş ve sizinde ona göre kasko primi yatırmamış olmanız nedeniyle kaskodan bile yararlanamayabilirsiniz.

Hocam ruhsatta Eco Elagance Ov 125 beygir diye apaçık belli econ modu var lpg yok econ modu olupda benzinli olanlarda mevcut oluyor yani anladığım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam ruhsatta Eco Elagance Ov 125 beygir diye apaçık belli econ modu var lpg yok econ modu olupda benzinli olanlarda mevcut oluyor yani anladığım

Econ modu hepsinde var eco olan fabrikasyon lpg li oluyor, ruhsat bilgileri noter tarafından hatalı girilmiş olabilir.

Geri