2014 Cıvıc Çok Yakıyor.?

Aracınız
Civic FB7 2014
Merhaba arkadaşlar 2014 model eco-elegans benzin+LPG aracım çok yakıyor diye test ayarına götürdüm değerler 3.6 çıktı Zengin karışım denilen bi tabirde bulunuldu aranızda konu hakkında bilgisi olan varmı.?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam 3.6'nın anlamı nedir?
Araç lpgli olduğu için ayarınız hafif zengin ise zamanla artış gösterir. Bunun için benzinde 100 km. kullanıp. Tekrar ayar yapmak. Arıza lambanız yanmıyor ve bakımları tam olarak düşündüm.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2014
Araç boş vites rölantide çalıştığında değer 3.6 çıkıyor tamircinin söylediği ise 2.5 olması lazım normal değer kabul ediliyormuş. Arıza lambaları yanmıyor yeni aldığım için en son ne zaman bakım yapıldı bilmiyorum tamircinin söylediği bujilerin değişmesi lazımmış.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Benzinde rolantide denedi mi?
Bujiler kaç kilometre kullanıldı?
Bujileri çıkarıp göz ile kontrol yaptı mı?
Belkide lpg ince bir ayar istiyordur?
Araç boş vites rölantide çalıştığında değer 3.6 çıkıyor tamircinin söylediği ise 2.5 olması lazım normal değer kabul ediliyormuş. Arıza lambaları yanmıyor yeni aldığım için en son ne zaman bakım yapıldı bilmiyorum tamircinin söylediği bujilerin değişmesi lazımmış.

Aracınız
Civic FB7 2014
Benzinde bu değer çıktı. LPG ayrı yapıldı. Bujiler kontrol edilmedi. İzmir içi sağlam bi Hondacı bulabilirsem en kısa zamanda komple bi bakıma sokcam arabayı servisler çok yüksek mevla talep ediyorlar. Ustam teşekkür ederim hayırlı akşamlar esen kalın.

Aracınız
Civic FB7 2014
Arabayı bi kablo yardımıyla cihaza bağladılar LPG iptal edilip benzinde boş viteste çalışırken ekranda okunan değerler 3.6 çıktı. Normalde değerin 2.5 çıkması lazım dediler.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Benzinde bu değer çıktı. LPG ayrı yapıldı. Bujiler kontrol edilmedi. İzmir içi sağlam bi Hondacı bulabilirsem en kısa zamanda komple bi bakıma sokcam arabayı servisler çok yüksek mevla talep ediyorlar. Ustam teşekkür ederim hayırlı akşamlar esen kalın.
Evet güzel bir usta şart. İzmir'den arkadaşlar size yardımcı olur.

Geri