Civic FB7 2014 Civic Elegance manuel araba

Merhaba forum da ki ilk mesajım ve ilk gez araç alma aşamasın da olan biriyim. 2014 Model civic elegance manuel bir araç buldum. Araç hakkında internette araştıma yaptım fakat tam olarak tatmin edici şeyler bulamadım. Aklıma takılan soru şu. Baktığım zaman genel kullanıcı seçimi otomatik vites seçiminden yana. Bu aracı alacak olursam benim için avantaj ve dezavantajı ne olur. birde şehir içi yakıt tüketimi konusun da tecrübeli olan arkadaşların cevabı çok öenmli. Son olarak araç henüz 10.000 km de

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba forum da ki ilk mesajım ve ilk gez araç alma aşamasın da olan biriyim. 2014 Model civic elegance manuel bir araç buldum. Araç hakkında internette araştıma yaptım fakat tam olarak tatmin edici şeyler bulamadım. Aklıma takılan soru şu. Baktığım zaman genel kullanıcı seçimi otomatik vites seçiminden yana. Bu aracı alacak olursam benim için avantaj ve dezavantajı ne olur. birde şehir içi yakıt tüketimi konusun da tecrübeli olan arkadaşların cevabı çok öenmli. Son olarak araç henüz 10.000 km de

Bahsettiğiniz araçta otomatik viteste yakıt tüketimi nispeten yüksektir. Bende 2013 civic vardı (premium) otomatik ve ortalama yakıt tüketimi düzgün kullanmama rağmen 7.7 lt/100 km (karışık) altına hiç inmedi (şu anda 2019 1.5 turbo civic CVT şanzıman elegance kullanıyorum ve 6.6 lt/100 km yakıt tüketiyor). Güzel ve tok bir araçtır, konforludur, düz vites performansı biraz daha iyidir. Bir de 5-6 senelik bir araç için 10000 km çok az geldi bana, mutlaka iyi bir ekspertiz yaptırın.

Aracınız
Civic FB7 2012
Araç sahibini tanıyorum ondan dolayı km olarak düşüncem yok çünkü arabayı neredeyse hiç kullanmıyor. Adana honda servisin de bir arkadaş vasıta ile görüştüm yakıt konusun da 8,5-9 olur diye bilgi verdi. bu da ciddi bir rakam gibi geldi onun haricin de manuel değil de otomatik olsa daha iyi bir tercih sebebi dedi. açıkçası kafam karıştı ve kararsızlığım devam ediyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Araç sahibini tanıyorum ondan dolayı km olarak düşüncem yok çünkü arabayı neredeyse hiç kullanmıyor. Adana honda servisin de bir arkadaş vasıta ile görüştüm yakıt konusun da 8,5-9 olur diye bilgi verdi. bu da ciddi bir rakam gibi geldi onun haricin de manuel değil de otomatik olsa daha iyi bir tercih sebebi dedi. açıkçası kafam karıştı ve kararsızlığım devam ediyor.
Düz vites civic'ler sürüş keyfi açısından dönemlerinin tatmin edici otomobilleridir. Eğer araç temiz ise ve iyi/az kullanılmış ise hiç düşünmeyin derim. Çok fazla gazlamadan araç rutin bir kullanımda 7 lt/100 km ve altı değerlere inebilir (düz viteste). Bir de oksijen sensörü kontrolü vs. önemlidir çünkü bu araçlar geri bildirimli şekilde yakıt miktarını ayarlıyor bildiğim kadarı ile.

Aracınız
Civic FB7 2013
Fiyat olarak uygun ise kaçırmayın yakıt tüketimi sizin gaz pedalı ile sağ ayağınızın hareketlerine göre değişkenlik gösteriyor.

Aracınız
Civic FB7 2012
Uygun olan rakam ne olmalı sizce arkadaşlar. Yani araç 10425 km de henüz ve sadece arka tapmon değişmiş elegance paket verilecek maksimum rakam ne olmalı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Uygun olan rakam ne olmalı sizce arkadaşlar. Yani araç 10425 km de henüz ve sadece arka tapmon değişmiş elegance paket verilecek maksimum rakam ne olmalı
Hocam sahibinden dediğiniz özellikteki Fb7'lere baktım. Fiyatları 120-125 arasında seyrediyor. Sizin kilometre diğerlerine göre çok çok iyi.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Benzin 6.70-6.90 aralığında ortalama 60 kuruş gibi düşünebilirsin kmde yakıt tüketimini 7litrenin altına düşmen için hiç klima kullanmayıp yokuş çıkmayıp max 2500devirde vites değiştirmen lazım onun dışında bildiğin bir araç ise düşünmeden alabilirsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Ben 101.000 tl veriyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim 2013 model 70K km'deki otomatik premium Civic aracıma galeri 75K TL vermişti, web fiyatı tahminen 80K TL civarı olurdu, sizin ilgilendiğiniz bu araç 2014 ve 10K km'de, 100K TL civarı olur diye tahmin ediyorum. 120K TL civarı gerçekçi değil, yeni kasa 0 km araçlar 150-160K TL bandında.

Geri