2014 civic yağmur çamur paçalığı

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaşlar malum yağmurlu havalarda özellikle stabilize yollarda ve çamurlu yollarda araç çıtır çıtır çamurların aracın altına doğru serpiyor ve hepimizin duyduğu sesler çıkıyor.2007 civic kullanan arkadasım bayağı işe yaradığını söyledi ve almayı düşünüyorum, daha önceden böyle birşey tecrübe etmedim.
Almayı düşündüğüm ürün bu alttaki linkte yada sizin bildiğiniz marka model varsa önerileriniz bekliyorum saygılar.
http://www.eliftuning.com/Honda-Civic-2012-sonrasi-Pacalik-Takimi_65059.html#0

Trust

0
Aracınız
Boyasız olmaz olsada kaldırıma sürtme riski ni düşünürsek sıkıntı .araç siyah olsa idi bi nebze beyazda olmaz.

Trust

0
Aracınız
yok yaa bizde beyaz elegance'da takılı süper duruyor :) boyasız ..
Millete beyaz elegance aldirtiyorsunda kendine niye bordo alıyorsun güzel kardeşim
Honda bi ara hata olduğunu anlayıp bordo araçları geri cagracakti ne oldu aradılar mı sizi

Aracınız
Borda farklılıktır :D Beyaz aldırttım çunku bayide baska renk yoktu ::)) fiyatta uygundu diğer bayilere göre bir daha alırsam siyah yada buz mavisi aldırtırım gene beyaz almam :D boyası dökülüomus :D :D :D.muha.

Trust

0
Aracınız
Öyle deyip teselli olacaksın ne yapacak sin boyası dökülmüş yerler de sürünse senden önce satarım o beyazı.
Geçenlerde önümde gidiyordu bordo renk honda yeni bi model çıkarmış sandım
Biraz daha yaklaşınca gerçeği anladım.
Acıdım haline elim değmedi evinden ayrılmış bir hali vardı

Aracınız
ismail abi ben yarın satarım satmak istesem ben ilana koydugumda 52.500 kadar teklif aldım ama piyasaya bakıyorum bundan baska alıncak araba yok.
Bu yaz tatilden geldikten sonra en kötü 52-51bin lira gene satarım arabanın bana hiçbir zararı olmicak zaten 44bin lira almıstık zamanında :) ama yeni civic fiyat olarak 80bin civarında olursa kredi cekip bankadan sıfır olarak alabiliriz kısmet olursa.. ayrıca tahminime göre bu yaz bizim arabaların son para ediceği yaz olucak yeni civic efsane bişi çıkarsa tabi ::)

Trust

0
Aracınız
Öncelikle benimki latife kardeşim illaki satılır tabiki.
Gelelim yeni kasaya
Valla en dolusu birde dizel filan lafı dolaşıyor en az 90 bin tl fiyat ile gelir benzinli alıp lpg takan olurmu orasını bilemiyorum.su anda dizel hb in fiyatı zaten 80 bine dayanmış civic sedan daha pahalı olacak kanısındayım .
Belki donanım ekşisini artı ya çevirirse alınabilir .

Geri