2014 honda civic hb elagance video klip izleme problemi

dostlar bugun saatlerce vıdeo klpler yukledım aracımda seyredebılmek ıcın ama olmadı bana yardımcı olurmusunuz hangı formatlarda vıdeo yuklıyecem sd kartına
şu formatlarda denedım olmadı: MP4 3GP AVI MOV

dostlarım bende 2014 honda hb elagenc var ama ben video klip izliyemıyorum

dostlarım bende 2014 honda hb elagenc var ama ben video klip izliyemıyorum

Multimedianın markasını yazarmısın ? Birde videoları 480p mp4 dene.

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@onder_cekic hocam, aracınız smart modeli mi, değil ise navigasyon markasını yazar mısınız?

işte bundan anlarım abi sonunda anlıcam bişe soruldu 3 gündür araç ledlemeyi okuyorum hala okuyorum ama yapamam işte :D şimdi söylim ben format factory programını kullanıyorum sendeki farklıysa indir 5 dk sürer kur daha sonra aç programı videolarn hepsini at programın içine attıgın anda soruyor zaten ne ye çevirmek istiyorsn die mepeg yapcan videoları ( MPG ) sonra başla de hepsini yüklüyor aynı dosyaya mp4 leri ayır veya sil mpg olanlar hepsini açar :)

işte bundan anlarım abi sonunda anlıcam bişe soruldu 3 gündür araç ledlemeyi okuyorum hala okuyorum ama yapamam işte :D şimdi söylim ben format factory programını kullanıyorum sendeki farklıysa indir 5 dk sürer kur daha sonra aç programı videolarn hepsini at programın içine attıgın anda soruyor zaten ne ye çevirmek istiyorsn die mepeg yapcan videoları ( MPG ) sonra başla de hepsini yüklüyor aynı dosyaya mp4 leri ayır veya sil mpg olanlar hepsini açar :)

bende o format factory ile çeviriyorum arkadaşın yazdıgığı gibi uygularsan olumlu sonuç alabilirsin, ayrıca yüksek çözünürlükteki videolarda multimedia nın kalitesine göre kasma yapabiliyor ve ya hiç oynatmıyor videoları. kalitesini düşürüp mp4 formatını denemende fayda var.:eek:k:

bende navitech var sadece mpg acar yazıo kullanım kitapcıgında yanlış hatırlamıyorsam o yüzden hiç düşük çözünürlükte mp4 indirip denemedim 1080 p hd görüntüde olsa mpg yaptıgında otomatik düşüyür yoksa açmaz sistem

Son düzenleme:

mrtklc

0
navimex 9915 var bendede hocam bende gecen attım klip deniyim diye beceremedim hangi özelliklerde acıldıgınıda ayrıntılı bulamadım netten bu dediğin program kesin cözümmüdür?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
navimex 9915 var bendede hocam bende gecen attım klip deniyim diye beceremedim hangi özelliklerde acıldıgınıda ayrıntılı bulamadım netten bu dediğin program kesin cözümmüdür?

Cihazın desteklediği video formatın da olmadığı için oynatmıyor, program ile video formatını değiştirerek çözebilirsiniz ;)

Geri