Civic FB7 2015 Civic Cyclone Navigasyon Tema

msfcml

0
merabalar elinize sağlık çok güzel olmuş cx_5 bulue adli temanın indirme linkini varmi formda yada benmi.göremedim nasil indircem bunu link varsa yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merabalar elinize sağlık çok güzel olmuş cx_5 bulue adli temanın indirme linkini varmi formda yada benmi.göremedim nasil indircem bunu link varsa yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

http://s3.dosya.tc/server8/ca6ktb/blue3_CX-5.rar.html

http://www.dosyaupload.com/SP2
İlk versiyonudur. Konu altında başka paylaşımlarda var, hoşunuza gideni kullanabilirsiniz.

Şuan Ankara Honda Bora sevisindeyim. Aracin garantisi devam ediyor. Cylone Guncelleyebilir misiniz dedim. Herhangi bir şikayet olmadan yapmıyoruz dedi. O zaman haritalar vs guncel değil baska yere yönlendiriyor diye not dusturdum bakalim guncelleyecekler mi? Bu garantinin hic bir hukmu yok boşu boşuna para veriyoruz. Sanırım bir sonraki bakimda garantiyi bozduracam ve bakımları disarsan yaptıracağım.

SM-A310F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

slash

0
Aracınız
Merhaba.
Şimdi hangisi en güncel olan 3 tane var yanlış görmediysem blue3_CX-5, blue6_CX-5, blue8_CX-5

slash

0
Aracınız
Sırayla gidiyor, hepsini deneyebilirsiniz. Şu an kullandığım ve bence en güzel olan 12 mesaj üstteki temayı öneririm. Beğenmezseniz orjinal turuncu temaya geçiş yaparsınız.

Evet ikisi de güzel olmuş eline sağlık. Arayüzde ki mavi tonu i-mid ekranda ki ile aynı mı?
Sanki biraz değişik gibi geldi tabii ortamda ki ışıktan yanılmışta olabilirim yada i-mid ekranın görüntü kalitesi cyclone dan daha iyi olduğundan yanıltıyor olabilir.

Evet ikisi de güzel olmuş eline sağlık. Arayüzde ki mavi tonu i-mid ekranda ki ile aynı mı?
Sanki biraz değişik gibi geldi tabii ortamda ki ışıktan yanılmışta olabilirim yada i-mid ekranın görüntü kalitesi cyclone dan daha iyi olduğundan yanıltıyor olabilir.

Aynı yapmaya çalışıyorum ama parlaklıklar farklı olduğundan mavi, kırmızı ve yeşil tam istediğim gibi olmuyor. i-mid ve ekranların resimlerini çekip ,çektiğim resimlerden renkleri almaya çalıştım, yine de fark oluyor.

Geri