Civic FB7 2015 Civic Cyclone Navigasyon Tema

methyn

0
Aracınız
Merhaba, [MENTION=3149]Rigorous[/MENTION] Tema için çok teşekkürler gerçekten mavi renk ile bütünlük sağlandı.
İki sorum var yanıtlayabilen olursa çok sevinirim.
1. USB üzerinden oynatılan parçalarda araç çalıştırıldığında her zaman kaldığı yerden devam etmiyor ve belleği çıkarıp tekrar takmak gerekiyor.
Bu sorunun bir çözümü var mı?
2. USB içerisinde parça değilde klasör atlama gibi bir fonksiyon var mı? Bulamadım. İstediğim klasörü dinlemek için tek tek parçaları atlamam gerekiyor. Çok sinir bozucu.

Tekrar çok teşekkürler tema için.

dinç

0
Aracınız
merhabalar
cyclone marka cihazım var ve turuncu tema ve mp3 dinlerken dosya geçişi için arka menülerden seçerek işlem yapıyor mp3 ekranından direk dosya seçme gibi bir şansımız varmıdır.
yardımlarınızı rica ederim.

Merhaba, [MENTION=3149]Rigorous[/MENTION] Tema için çok teşekkürler gerçekten mavi renk ile bütünlük sağlandı.
İki sorum var yanıtlayabilen olursa çok sevinirim.
1. USB üzerinden oynatılan parçalarda araç çalıştırıldığında her zaman kaldığı yerden devam etmiyor ve belleği çıkarıp tekrar takmak gerekiyor.
Bu sorunun bir çözümü var mı?
2. USB içerisinde parça değilde klasör atlama gibi bir fonksiyon var mı? Bulamadım. İstediğim klasörü dinlemek için tek tek parçaları atlamam gerekiyor. Çok sinir bozucu.

Tekrar çok teşekkürler tema için.

Bildiğim kadarı ile:
1. Mp3 bende kaldığı yerden devam ediyor, mp4 yani video ise etmiyor. Belleği söküp tekrar takmıyorum. Video kısmına girince liste yine görünüyor.
2. Usb içindeki medyaları (mp3, mp4) kendisi bulup çalma listesine eklediğinden dolayı klasör mantığı ile çalmıyor. Bende öyle olmasını isterdim ama ne yazık ki öyle bir seçenek sunmuyor.

Yazılım çok esnek değil, çok farklı şeyler yapılamıyor. Yazıtipi, hareketli resimler, audio cd arayüzü problem.

merhabalar
cyclone marka cihazım var ve turuncu tema ve mp3 dinlerken dosya geçişi için arka menülerden seçerek işlem yapıyor mp3 ekranından direk dosya seçme gibi bir şansımız varmıdır.
yardımlarınızı rica ederim.

Mp3 ekranından dosya yada klasör seçme gibi seçenek göremedim malesef. Ama mp3'leri cd'ye yazıp (klasörler ile) o şekilde dinlemeyi deneyebilirsiniz. Tamamen farklı bir arabirim gelecek, bilginiz olsun.

Geri