Civic FB7 2015 Civic Cyclone Navigasyon Tema

Dvd ve TV kısmında problem yaşayan arkadaşlar:
http://s2.dosya.tc/server2/cre70k/blue8_CX-5.rar.html
versiyonu deneyebilirler mi?
Bende TV kısmı çıkmadığından TV de deneyemiyorum, DVD ise denemedim. Ama eksik komut ne varsa tamamladığımı düşünüyorum. (Orjinale göre)
Şu an benim araçta kullanıyorum.
Gecikme için kusura bakmayın, tatile giderken yolda köpeğe çarptım. ( Köpek sağlam :) 20 metre sürükledikten sonra koşarak kaçtı ) Aracın ön alt rüzgarlık ,ön alt panjur, alt plastik koruma ve klima radyatörü kulakçıklarında problem var. (Neyse bu başka konu artık :) )

hocam merhaba.öncelikle konunuz için teşekkür ederim.
dediklerinizi harfiyen yaptım.ancak benim ; Staticstore diski içerisinde I9 klasörü yok.onun yerine skin klasörünü D2280/Skins dizinine koymuşlar.bende dolayısıyla sizin tema dosyanızı oraya yapıştırdım(oraya ve o klasörün içerisindeki diğer skin klasörüne).ancak arayüz seçmek için geri göndüğümde sizin dosya çıkmıyor.ne yapabilirim.yardımcı olurmusunuz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3149]Rigorous[/MENTION] Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

hocam merhaba.öncelikle konunuz için teşekkür ederim.
dediklerinizi harfiyen yaptım.ancak benim ; Staticstore diski içerisinde I9 klasörü yok.onun yerine skin klasörünü D2280/Skins dizinine koymuşlar.bende dolayısıyla sizin tema dosyanızı oraya yapıştırdım(oraya ve o klasörün içerisindeki diğer skin klasörüne).ancak arayüz seçmek için geri göndüğümde sizin dosya çıkmıyor.ne yapabilirim.yardımcı olurmusunuz?

Selam,
Şöyle bir araştırdım ama senin D2280 diye geçen cihaz sanırım farklı bir model. Özellikle Tema değiştirme kısımları bizimkiler gibi değil.
Başka bir mesajda kilitlendiğinden bahsetmişsin, umarım problemi halledebilirsin.
Açıkcası problem olursa yetkili servis dışında çözüm yok.
Şuradaki mesajda
http://www.china-rns.com/application-software-suite/7123-i9-gui-old-roadrover-d2280.html
D2280 e I9 gui arabirimi yüklemeyi denediklerine göre farklı bir model.

Bu arada yaptığım uzun ve gece yolculuğu sırasında navigasyon/multimedia unitesinin ekran parlaklığını kısılabilecek en kısık konumda bile ön camdan yansıdığını fark ettim.
Aslında siyah ve mavi ağırlıklı olsa da müsait bir zamanda daha az ışık/parlaklık verecek gece teması üzerinde çalışacağım.
Herhalde 1 ay içinde bitirir buradan paylaşırım.

Geri