2015 Civic Kaportada Pas(garantisi devam)

meguars marka araç kil hamuru aldım ve tum araca uyguladım. yaklaşık 3 saatimi aldı 4 kişi yardim etti. sonuç süper leken kalmadığı gibi araç müthiş şekilde parladı. Yorum ve yardımlar için teşekkür ederim iyiki varsınız.

SM-A310F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeşim aynı sorunu ben dün kendi aracımda gördüm çok sinirim bozuldu, burdan bi araştırayım dedim senin yazını gördüm. Bu pas lekesi bence yüzeysel ve sanırım nerden geldiğini buldum. İzmirde yaşıyorum ve bu araçla 6 kare arabalı feribota bindim sanırım ordan bulaştı. Deniz suyu ile birlikte paslı demirlerden geldi yapıştı orada kurudu diye düşünüyorum.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
meguars marka araç kil hamuru aldım ve tum araca uyguladım. yaklaşık 3 saatimi aldı 4 kişi yardim etti. sonuç süper leken kalmadığı gibi araç müthiş şekilde parladı. Yorum ve yardımlar için teşekkür ederim iyiki varsınız.

Kil hamuru hafif sabunlu su yeterli olacaktır gayet iyi temizler

Dünyada Türk Olmak Nasıl Ayrıcalık İse Türkiye'de de Oflu olmak O Kadar Ayrıcalık

Selam ve Dua ile Hayırlı Günler

Kardes bendede aynı sorun var.2011 model benim aracta haftaya inşallah ustama götüreceğim bakalım ne diyecek.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=6112]vuslatsiz[/MENTION] Kendimiz uygulayabiliyor muyuz ? Bide maliyeti ne kadar internetten mi aldınız bende de var bu tür lekeler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=6112]vuslatsiz[/MENTION] Kendimiz uygulayabiliyor muyuz ? Bide maliyeti ne kadar internetten mi aldınız bende de var bu tür lekeler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

http://www.hepsiburada.com/meguiars-claybar-kiymetli-arac-boya-temizleme-kil-seti-851001-p-OTM851001 linkindeki ürünü aldım ve yanımda 4 kişi yardım etti. Lekelerin fazlalık durumuna göre tek başınıza da yapabilirsiniz. Serviste bende 400 TL talep ettiler. Ürün içerisinde açıklamaları okuyup ona göre uygularsanız gayet basit. Kolay gelsin size

Geri