2015 Cıvıc Vites Gecisleri

Aracınız
Sevgili forum üyeleri öncelikle hayırlı günler :)
Aracı alalı 15 gun oldu henüz 520 km'de aracım manuel şanzımana sahip.Arac daha sıfır oldugundanmidir bilmem ama vites gecisleri cok kemikli hele birinci vites resmen bana atma diye yalvarıyor araçta bu konu hakkinda bilgi sahibi olan varmı ? yoksa bi servise görünmelimiyim ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan Uzun

0
Yönetici
Sevgili forum üyeleri öncelikle hayırlı günler :)
Aracı alalı 15 gun oldu henüz 520 km'de aracım manuel şanzımana sahip.Arac daha sıfır oldugundanmidir bilmem ama vites gecisleri cok kemikli hele birinci vites resmen bana atma diye yalvarıyor araçta bu konu hakkinda bilgi sahibi olan varmı ? yoksa bi servise görünmelimiyim ?

Hocam bu konu bu gibi bi baslikta olmasada konusulmustu sanirim bahsettiginiz sorun gecici.. Aracin yeni olmasindan kaynaklaniyor olabilir. Biladerimin sifir dizel fiestasindada ayni sorunla karsilasmistik..ama simdi sorun yok aracida 55binde.saygilar.yine bi gelisme olursa buradan mutlaka yazin.

Aracınız
Aynen o başlığı da ben açmıştım hocam.Onu açtığımda 90 kmdeydi daha araç fakat 500 oldu hala bir gelişme olmadı insan tedirgin oluyor ister istemez

Aracınız
ben arabayı aldıgımda 42.000 km idi. vitesler lıkır yumaşık dı. sonradan bnmkide kemikleşti :) sıkıntı olcagını zannetmiyorum ama genede isterseniz servise söyleyin.. şuan araba 75.000 km sıkıntı yok.

Aracınız
1000 bakımında bunu servise bildiririz o zaman hocam belli ki genel bi sorun.yorumlariniz icin teşekkürler :)

arzemo

0
Otomatik vites kullanmaya başladıktan sonra düz vites geçişlerinin nasıl olduğunu unuttuk. Bazen kasislerden geçerken elim vites koluna gidiyor orda öylece kalıyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yau

0
Bende 2008 fiestadan sonra kemikli olmasindan memnuniyet duyuyorum..

Aracınız
Otomatik vites kullanmaya başladıktan sonra düz vites geçişlerinin nasıl olduğunu unuttuk. Bazen kasislerden geçerken elim vites koluna gidiyor orda öylece kalıyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bundan önce 2 sene otomatik kullandım rahatlığı ayrı fakat Hondanin otomatik sağlam lakin cok hantal.2011 honda civicte öyleydi en azından performans farkı icin manuel tercih ettik.Fakat suan 920 km'de hala biraz kemikli bazen birinci vitesi istemiyor araç.

Geri