2015 honda Civic eco elegance otm.lpg li

doruk

0
Arkadaşlar Merhaba.. kısmet olursa bu ay sonu aracımı teslim alacağım. Forumlara baktığımda lpg de giderken benzin ibresininde düştüğünden bahsedilmiş. Bunun içinde servislerin ücretsiz modül taktığından bahsedilmiş. 2015 model elegance Eco otomatik LPG'li araçlar içinde aynı durum geçerli midir? Bu konuda bilgi verebilecek olan varsa sevinirim.

Trust

0
Aracınız
Sizde o cihaz takili gelecek hocam sorun yok yani.

O parça takılı olacak ama siz kontağı kapatana kadar benzin ibresi benzin azalıyor gibi düşecek. Bizim arkadaş gibi 20tl 20tl alıp sonunda abi depo dolu lafını duymayın pompacıdan :) arkadaşım dizel fiestasını sattı civic aldı 1 ay önce. bize diyor çok yakıyor meğer ibre giderken düşünce benzinde bitiyor sanmış :) çok basitçe 1000km de 50tl alsan yeter. ilk teslim aldığın gün 70-80tl al. bir de otomatik vites ise 1-2 haftaya forumda tekleme sorununu araştırmaya başlıcaksın :) merak etme o problem değil. gülün dikeni diyelim :) Allah kaza bela vermesin. Aracınız hayırlı uğurlu olsun

doruk

0
Teşekkür ederim açıklamalar için .. problemler için zaten forumdan görüşeceğiz [MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION]

O parça takılı olacak ama siz kontağı kapatana kadar benzin ibresi benzin azalıyor gibi düşecek. Bizim arkadaş gibi 20tl 20tl alıp sonunda abi depo dolu lafını duymayın pompacıdan :) arkadaşım dizel fiestasını sattı civic aldı 1 ay önce. bize diyor çok yakıyor meğer ibre giderken düşünce benzinde bitiyor sanmış :) çok basitçe 1000km de 50tl alsan yeter. ilk teslim aldığın gün 70-80tl al. bir de otomatik vites ise 1-2 haftaya forumda tekleme sorununu araştırmaya başlıcaksın :) merak etme o problem değil. gülün dikeni diyelim :) Allah kaza bela vermesin. Aracınız hayırlı uğurlu olsun
O arkadasin ben olmayayim Mehmet bey :) 30 tl lik benzin aliyordum her lpg bitisinde. Bi gun aynisini dedi pompaci. Artik 20 lirakil falan aliyorum iki depoda bir :)

Geri