2015 Honda Civic elegance Yolda durmuyor

fprot

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Honda ilk defa kullanıyorum araç bazen yolda sağa sola gitmeye çalışıyor istanbuldan Antalya gelirken otobanda hız denemesi yapayım dedim 193 km gördüm ama ilk kez araba kullanırken korktum 150 lerden sonra hiç güven vermiyor inanamadım acaba aracimda mi bir sorun var yoksa bu hızlarda böylemi bundan önce Passat jetta kullandım daha iyi beklerken her konuda hüsranla karşılaşıyorum bu yüzden yorumlarınızı çok merak ediyorum şimdiden tsk.

Aracınız

Videonun devamı olmadığı için şimdilik bunu çekebildim devamınıda çekicem

Aracınız
tamam tamam inandım çekme devamını :)) müzikden dolayı mı bilmiyorum ama yol-rüzgar sesi az geldi sanki..sizin araç 2015 model acaba yalıtım iyleştirmesi mi yaptı Honda..motor sesi de gelmiyor fazla..

Hakan Uzun

0
Yönetici
tamam tamam inandım çekme devamını :)) müzikden dolayı mı bilmiyorum ama yol-rüzgar sesi az geldi sanki..sizin araç 2015 model acaba yalıtım iyleştirmesi mi yaptı Honda..motor sesi de gelmiyor fazla..

Hersey ayni dostum hic merak etme..hic birsey yapildigi yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Son düzenleme:
Aracınız
bir çok kez denedim yol tutuşu ile ilgili bir problemden kaynaklanmadığına kanaat getirdim..2 hafta önceydi sanırım 100 ile giderken direksiyonu ani olarak sağ sol yaptım banamısın demedi..tepkisi çok netti.. bizim arkadaşlar beklemiyordu öyle bişeyi korktular birden oyle yapınca :)

izolasyon eksikliği de var lastiklerin de etkisi var..önceden conti 5 takmıştım eski kasa civiğime bariz fark etmişti o zamanlar..hatta bizimkiler bile araba sesizleşmiş demişlerdi..

Aracınız
Evet izmit hereke arası. Müzik kapalı ikende aynı değişen bir şey yok araç 2013 model rüzgar ya da motor sesi kesinlikle yok yalıyım iyileştirmeside yapılmadı araç manuel vites.

Geri