2015 model FB7 UZUN+KISA+PARK+SİS led marka tavsiye

Selamunaleykum arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi uzun(flaş etkisi olsun biraz? ).kisa.park.sis icin kaliteli led tavsiyesi istiyorum bu konuyu açan arkadaşlar olmuş ama ben tekrar sormak istedim belki üzerine birşeyler katmak isteyen olur diye elektirikçi bi abimiz var montaj işini ona bırakacam ben sadece satın aldığım ürünü teslim edip başında dikilicem bir nevi☺aslında elim yatkın bu tür şeylere ama ben işçilik sağlam kaynaktan olsun istedim.şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum sağolun.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Selamunaleykum arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi uzun(flaş etkisi olsun biraz ).kisa.park.sis icin kaliteli led tavsiyesi istiyorum bu konuyu açan arkadaşlar olmuş ama ben tekrar sormak istedim belki üzerine birşeyler katmak isteyen olur diye elektirikçi bi abimiz var montaj işini ona bırakacam ben sadece satın aldığım ürünü teslim edip başında dikilicem bir neviaslında elim yatkın bu tür şeylere ama ben işçilik sağlam kaynaktan olsun istedim.şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum sağolun.

Hocam aradigin hersey ama hersey aydinlatma kisminda led ile soru cevaplar kisminda mevcut yapman gereken 1nci sayfadan baslamak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
352b257bbc28eacbf32c4f7c21de3b27.jpg

Bu ledin bir tanesi tekrar sormak isteyenler yüzünden intihar etti

Hakan kardeşim bi sen önemsiyon beni ALLAH razi olsun ☺ ya açıkcası hepsini okumak zor geldi ☺ ne yapacaz okumaya başlıyalım o kadar yoğun çalıyorum ki okuyamadim ☺

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hakan kardeşim bi sen önemsiyon beni ALLAH razi olsun ya açıkcası hepsini okumak zor geldi ne yapacaz okumaya başlıyalım o kadar yoğun çalıyorum ki okuyamadim

Simdi bu actigin konuyu herkes gormeyebilir vs. Ama orada cok ama gercekten bircok kisi aldigi ledleri vs hepsini yorumladı tartistik konustuk senin icin daha faydali olur..aradigin orda emin olabilirsin..

Aynen dediğim gibi başlayım okumaya ☺ cok sagol

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hocam
Ne yaptin ulastinmi cevhere?

Geri