2016 Civic Detaylı Resimler

sketen

0
Aracınız
Koltuklar çok iyi, dokunmatik ses açma düğmesi çok iyi.
1.5 turbolu motor yakıtı normal düzeyde olursa alırım.

Trust

0
Aracınız
Arka dış kısım genellikle bize gelen kısmı hep farklı oluyor.
Bu donanım A gelirmi ben pek ihtimal vermiyorum doğrusu
Araba bildiğin D sınıfı olmuş hadi oda öyle geldi fiyat 130 binden aşağıya olacağını hiç sanmıyorum.

Mavi

0
Aracınız
Yeni Civic'in A.B.D fiyatları açıklandı ve bir önceki kasaya göre çok daha fazla fiyat yükselmesi olmayacak gibi görünüyor. Altta bulunan tabloda üst kısımda eski Civic fiyatları altta ise yeni Civic fiyatları bulunuyor. EX-L donanıma göre hesap yapacak olursak modelin fiyatının 22,840 dolardan 24,700 dolara çıktığı görülüyor. Bu da yaklaşık olarak %4 fiyat artışına denk geliyor. Bu artış tamamen yeniden tasarlanmış bir model için gayet makul görünüyor.

Bu fiyatları Türkiye'deki mevcut Civic modellerine göre uyarlarsak EX-L modeline denk olan 1.6lt otomatik Executive donanımına sahip olan model 80,680TL liste fiyatıyla satılıyor. Bu da yeni Civic'in yaklaşık 3000TL fiyat artışıyla 83,500TL gibi bir fiyata satılabileceğini gösteriyor.
eski_yeni_civic_fiyat.jpg

Trust

0
Aracınız
Yeni city 70 binden çıkmış yeni civic in bu fiyatlardan çıkması imkansız.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Honda Turkiyenin mevcut fb7 kasanin ilk ciktigi donem disinda uygun fiyatli sattigini pek gormedim acikcasi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Honda fabrikasında Eylül ayında BRC'ninde üretim hattı kurması en başta garibime gitmişti, sonuçta FB7'nin 1 yıl ömrü kaldı ama motor seçeneklerini belirtince taşlar yerine oturdu. Yeni kasada da eski motor-şanzıman ikilisi LPG'li olarak satılacak gibi duruyor. Ayrıca internette yer alan haberlere göre 4 motor seçenekli Civic üretilecekmiş.
http://www.bugun.com.tr/otomobil/honda-yeni-civic-sedanla-ikinci-1893918.html
Bunlar,
1.6 litre benzinli
1.6 litre LPG
1.5 litre turbo benzinli
1.6 litre dizel
Gözlemlediğim kadarı ile şu anda mevcut FB7 Civic'teki en dillendirilen şikayetler; iç mekandaki ucuzluk hissi, yol ve rüzgar sesi ve LPGli araçlarda gözlenen silkeleme.
Yabancı sitelerdeki birçok farklı değerlendirmede aracın her yönüyle geliştiğinden bahsediliyor. Umarım yukarda saydığım sorunları gidermişlerdir. Açıkça yukardaki sorunlar tatmin edici seviyede giderilmişse birçok kişi yeni kasaya geçişi düşünecektir. Umarım Honda fiyat konusunda rekabetçi bir giriş yapar.
Hatta bu forumdan araç alımına karar veren kişiler birleşip topluca tek bir bayiye bastırarak iyi bir indirim koparılabilirse çok güzel forum dayanışması olur
:)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konu İlgili bölüme taşındı, paylaşım için teşekkürler.

fprot

0
Aracınız
Ben çok beğendim hatta hondayı arayıp 2015 verip 2016 alayım dedim Ocak 2016 da üretime girecekmiş Türkiye için anca temmuz falan gelir dediler yedilermi acaba beni :))

Geri