2016 civic fb7 piyasa değeri nedir

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
90 civarı edecektir diye düşünüyorum, temizliğine ve kilometresine göre +2, -2 oynar.
Aslında FC5 göçük sorunu sonrası FB7ler biraz kıymetlendi ancak 2018 sonunda sıfır faiz ile 115 civarlarına sıfır araçlar satılınca piyasası hafiften düştü, şimdi zamlarla birlikte yeniden artıyor.
ÖTV indirimi bittikten sonra esas fiyatlar yükselecektir diye tahmin ediyorum :unsure:

Konu ile alakasız ama FD6 ve FB7 sahipleri bir not düşmek istiyorum, şu şartlarda aracınıza iyi bakın bence :)
FD6 için Ankara yıldızda çıkmacıdan parça soruyorum, cevaben "Abi o araçlar eskidi, FC5 için ne lazımsa içerde gel araçlardan sök al ama o dediğin civiclerin parçasını artık zor bulursun" :confused:

Aracınız fb7 kasanın son serisi. Boyasız tramersiz body kıtlı ekranlı olarak net 95 eder. 2012 leri 80-85 ediyor haberiz olsun.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Üstadım aracımda çok şükür bir damla bile boya çizik dahi yok komple bady kit navigasyon boya koruma yaptım camlar filmli lastikler bir hafta önce takıldı bakımı bir hafta önce yapıldı bütün farlar led zenon yapıldı ve daha aklıma gelmeyen bi takım şeyler üstadım sağolasın teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

90 civarı edecektir diye düşünüyorum, temizliğine ve kilometresine göre +2, -2 oynar.
Aslında FC5 göçük sorunu sonrası FB7ler biraz kıymetlendi ancak 2018 sonunda sıfır faiz ile 115 civarlarına sıfır araçlar satılınca piyasası hafiften düştü, şimdi zamlarla birlikte yeniden artıyor.
ÖTV indirimi bittikten sonra esas fiyatlar yükselecektir diye tahmin ediyorum :unsure:

Konu ile alakasız ama FD6 ve FB7 sahipleri bir not düşmek istiyorum, şu şartlarda aracınıza iyi bakın bence :)
FD6 için Ankara yıldızda çıkmacıdan parça soruyorum, cevaben "Abi o araçlar eskidi, FC5 için ne lazımsa içerde gel araçlardan sök al ama o dediğin civiclerin parçasını artık zor bulursun" :confused:

Teşekkür ederim sağolasın üstadım

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Üstadım aracımda çok şükür bir damla bile boya çizik dahi yok komple bady kit navigasyon boya koruma yaptım camlar filmli lastikler bir hafta önce takıldı bakımı bir hafta önce yapıldı bütün farlar led zenon yapıldı ve daha aklıma gelmeyen bi takım şeyler üstadım sağolasın teşekkür ederim

Hocam sağ arka tamponda bir damla çizik var siyah duruyor. Resimde gördüm de.?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

akif

0
Aracınız
2016 boyasiz temiz fb7 kasa civic ler malum ikinci el sitesinden favorilere alıp takip ettiğim kadarıyla 90-95 bin tl fiyatlara satılıyor. Bunun da nedeni arkadaş sohbetlerinde geçenlere göre ilk üretilen fc5 kasa civic lerin bazılarının göçüklü olması, ön kaputunun yüksek hızda dalgalanması, şanzımanın tork konvertörlü yerine cvt olması etken. Acele etmezseniz 93 bin tl satılabilir bir rakam. 95 bin tl üzeri biraz hayalcilik olabilir.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri