direksiyon ufalmış mı fotoda mı öyle çıkmış onu da çözemedim.

Aracınız
Honda direksiyonu süper zaten normalde de

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Trust

0
Aracınız
yeniler etrafta görülünce eskiler unutulur gider.yeni her zaman yenidir yanlız şunu unutmayın resimdeki aracınız %60 aynısı gelecek türkiyeye :)

mrtklc

0
Yeni Civic Sızdı

Yeni Civic Sızdı

140371677805699423-700x357.jpg

eni nesil Honda Civic’in iç mekanını da gösteren yeni casus fotoğrafları yayınlandı. Havluya benzer bir örtüyle kısmen örtülmüş de olsa gözüken kısımlarından anlaşılan o ki güncel Civic’e göre çok daha sade ve genel olarak temiz gözüken bir tasarıma gidilmiş. Medya sistemi için kullanılan ekranın küçük olması görüntülenen otomobilin daha alt modellerden biri olabileceğine işaret ederken klima kontrollerinin altında da devasa bir eşya gözü görülebiliyor, ancak bu bir prototip olduğundan bu boşluklar piyasaya sürülmeden doldurulabilir de.

Görüntülenen otomobil CVT şanzımana ve yeni 3 kollu çok fonksiyonlu bir direksiyona sahip. Ayrıca orta konsolda kumaş kaplı ve altında gayet geniş bir eşya gözü olan bir kol dayama da mevcut. Bunun önünde ise iki adet bardaklık bulunuyor.

Gövde tamamen kamufle edilmiş olsa da daha önce sızan bir patent tasarımı otomobilin bir coupe gibi görünmesini sağlayacak eğimli bir tavan çizgisine sahip olduğunun işaretlerini veriyordu. Arkada bumerang şeklinde farlar, önde ise büyük hava girişleri ve farları birbirine bağlayan kalın krom bir çıta ile agresif bir görünüm otomobilin tasarımını tamamlayan unsurlardan.

Honda, yeni Civic’in global bir model olacağını ve 4 silindirli 1.5 litre iVTEC Turbo motorla sunulacağını duyurmuştu. Bu motor, isteğe bağlı olarak gücünü yere yeni bir CVT ile veya manuel şanzıman ile iletecek. 10. nesil Civic, bu sonbaharda ABD’de satışa sunulacak.

Kaynak

http://www.otopark.com/2015/06/11/civic-goz-kirpti/

Aracınız
Arabanın resmine bir daha baktım ama bu araba civic olamaz ya. Uzaktan yakından bir alakası yok bu kadar köklü değişikliğe gitmezler diye düşünüyorum. Kulakcıklar yok olmuş vites manuelmi yoksa, göstergeler aşağıda kalmış, civiclerin hiç bir modelinde ben böyle yüksek oturuş modeli görmedim.

Aracınız
Arabanın resmine bir daha baktım ama bu araba civic olamaz ya. Uzaktan yakından bir alakası yok bu kadar köklü değişikliğe gitmezler diye düşünüyorum. Kulakcıklar yok olmuş vites manuelmi yoksa, göstergeler aşağıda kalmış, civiclerin hiç bir modelinde ben böyle yüksek oturuş modeli görmedim.

benim de dikkatimi çekmişti..adam koltuğu mu yükseltmiş yoksa gerçekten yüksek mi..adamın dizi nerdeyse kapı açma kolunun hizasında...klima ızgarası gösterge paneli güneşliğinin üstünde kalıyor. arabanın genel iç tarzı otomobilden çok arazi araçlarının iç yapısına benziyor..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar yeni Civic Sedan kamuflaşsız hali yakalandı :) CivicX.com sitesinden alıntıdır. Şahsen düşüncem araç büyümüş ve mevcut FB7'den daha sportif bir havası var gibi ;)

2016 civic front1.jpg
2016 civic side1.jpg
2016 civic back1.jpg

Hakan Uzun

0
Yönetici

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hakan Bey, motor-şanzıman seçenekleri hakkında elinizdeki bilgileri paylaşabilirmisiniz :)

Geri