2016 eco civic marş almama oroblemi

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. 2buçuk aydır aracımı sorunsuz kullanıyordum. Son hafta araçta ara ara bazen çok sık geç marş alma durumu var.
Kimi LPG olabilir diyor. Kimi immobilizer diyor. Akü marş motoru ve. Olabilir mi bilmiyorum.
İzmir de yada aydında hangi servisi tavsiye edersiniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3490]serifdurdu35[/MENTION] Geçmiş olsun :eek:k:

Aracınız
Yaşadığınız sorunu biraz daha detaylı anlatabilir misiniz?
Ilk çalıştırma Benzinde olurken, regülatördeki gazın etkisi nasıl oluyor??

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Sorun ara sıra geç marş basması.
Regülatör bozuk olduğu için araç LPG de çalışmaya çalışıyormuş. Bişeyler dediler ama ustanın dili işte.

frkn

0
Aracınız
Yukarıda da sorundan bahsettim.Regülatör araç durduğunda manifoltta kalan gazı vakum girişinden geri çekmesi gerekirken görevini yapmıyor ve manifoltta gaz kalıyor.
Çalıştırma esnasında ise benzin+lpg+hava karışımı düzensiz olduğundan dolayı ateşleme çok sarsılıntılı veya geç gerçekleşiyor.

Aracınız
Arkadaşlar geçen hafta aracımı geç marş basması problemi için servise götürmüştür. Lpg regülatör ü arızalı dediler. Söktüler gönderdiler İstanbula parçayı. 1 hafta sonra geldi parça taktılar ve aynı sorun devam etti. Meğer parça değişmemiş. Tamir görmüş. Şimdi hala tamir etme peşindeler. Servise git gel sıkıldım. 2 kere aynı problem yaşadım. Hala sıfır parça takmıyorlar

Aracınız
Şuan için aydın yıldırım honda.
Honda ve şikayet var.com a yazdım bişeyler.
Tüketici haklarında aynı sorun 2 kere tekrar ederse yenisini mi veriyorlardı?

Aracınız
honda türkiye size bişekilde döner bu konuda takipçiler,ben 2sene önce ses yalıtımı ve kapı içlerinin camları açınca içeri doğru şişmesi olayı için mail atmıştım dönmüşlerdi.ama boş muhabbet inşallah sizin işi değişimle çözerler.

Geri