2016 elegance otomatik eco Brc 9bin kmde çiziksiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exwore

0
Siz bu mask arkadaşı kale almayın belli ki araç arıyor burada her konuyu öldürüp ucuza araç kapatmaya çalışıyor. :)

Hayırlı satışlar usta.

Aracınız
Mask946

Fiyati dibe cekmek icin cok ugrasiyorsun 2016 exe eco otomatik var eger bigun satarsam ki yakinda satarim sana piyasa degerinin altinda ilk teklif edicem belliki fb7 alicaksin. Dussun diye ugrasiyorsun.
Fb7 yi 2,5 sene kullandim sattim.
Tekrar alip napayim. Olmayanlar alsin. Kismetse birgun yeni kasa Allahin izniyle

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar, hiç bir bayii aracı değerinde almaz her zaman fiyatını öldürür, en azından değerinde alana ben hiç denk gelmedim :)
[MENTION=79]mask946[/MENTION] Hocam, araç sahibi istediği fiyatı çekebilir, mal onun keyifte onun bu kimseyi ilgilendirmez ;)

Aracınız
Arkadaşlar, hiç bir bayii aracı değerinde almaz her zaman fiyatını öldürür, en azından değerinde alana ben hiç denk gelmedim :)
[MENTION=79]mask946[/MENTION] Hocam, araç sahibi istediği fiyatı çekebilir, mal onun keyifte onun bu kimseyi ilgilendirmez ;)
Kesinlikle katiliyorum.

Aracınız
Ben kimseye cok yada az fiyat yazdiniz demedim. Dememde

Aracınız
bayi aldığı fiyata satmıyor ki zaten. Ekleyip de satıyor. Ben sadece bayii nin verdiği rakamı dedim. oda onlardan araç alırsam.
hyundai de 67verdi yazın. demekki 70 civarı gider diye düşündüm.

Aracınız
Adamin yerinde olsam satmaktan vazgecerim basligi mindar ettiniz.
Bayi 65 veriyorsa 70 e kendi satar.
Arac temizse binici +2 lirayi aramaz ustelik bunun pazarligi var. Zaten verecegi fiyatlarda 70 73 arasi bisey ve fiyat gayet makul.
Ama pic oldu baslik.
Hayirli satislar arkadas. Saygilar.

Aracınız
Adamin yerinde olsam satmaktan vazgecerim basligi mindar ettiniz.
Bayi 65 veriyorsa 70 e kendi satar.
Arac temizse binici +2 lirayi aramaz ustelik bunun pazarligi var. Zaten verecegi fiyatlarda 70 73 arasi bisey ve fiyat gayet makul.
Ama pic oldu baslik.
Hayirli satislar arkadas. Saygilar.
Adamim arabasi 70 eder etmez diye kimse birsey demedi. Bayilerim verdigi fiyati paylastim olay yarattiniz.

Ozaman bu araba 80 e gider diyim ben gonuller bir olsun :)

Aracınız
Madem iyi niyetlisiniz bayinin kaca saydigini degil kaca sattigini paylassaydin. Bayisi ikinci elini 72 bine satiyor. Bu mihmalde bi rakam isterseniz daha hizli satilir yazsaydiniz.

Ben galerici olsam siz 30 binlik araci bana getirseniz ben 20 bin versem siz 30 bin fiyat verirken biniciye galerici 20 bin verdi dermisiniz derseniz o adam o arabayi alirmi. Siz burda bu aradaki fitneciyi oynuyorsunuz.

Galeri dusuk verir bunu herkes biliyor ama bunu ilan altinda paylasmak dogru degil. Iyi niyetli degil.

Aracınız
Inanin ins herkez kar etsin kimse zarar etmesin. Tek istegim bu ama benim gercekten kizdgim konu şu.
Tum modellerin pazrlik dahil sifir fiyatini bildgim icin. 2.el araci Sifirdanda pahaliya satmaya calisanlari gorunce geriliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri