2016 fb7 fabrikasyon multimedya

mavi07

0
Aracınız
Ford forumunu incelerken Cyclone firmasının geçen yıl içerisinde güncelleme yayınladığını bu alts eslerdeki bas ve tiz sıkıntısını giderdiğini, sesli arama özellğini getirdiğini okumuştum. Sanki bu anlamda bir güncelleme biz de es geçilmiş gibi geliyor.

Son düzenleme:
Aracınız
cylocone frekans değiştirme direksiyon sağ sol düğmelerinden yapılıyormu? bir de cihaz modeli varmı tek bir model olarak mı var

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
cylocone frekans değiştirme direksiyon sağ sol düğmelerinden yapılıyormu? bir de cihaz modeli varmı tek bir model olarak mı var

Direksiyon düğmelerinin işlevini değiştirebileceğiniz bir menü var oradan istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

cmksc

0
Aracınız
Mrb. Arkadaşlar 2015 Nisan ayında civic elegance otomatik vites lpg li araç aldım.Hondanın sitesinde navigasyon hediye diye yazıyordu ama bana navigasyon vermediler.Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba tşk..image.jpg

Mrb. Arkadaşlar 2015 Nisan ayında civic elegance otomatik vites lpg li araç aldım.Hondanın sitesinde navigasyon hediye diye yazıyordu ama bana navigasyon vermediler.Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba tşk..Ekli dosyayı görüntüle 3417
Araci aldiginiz bayinin hediye verip vermemesi onemli diye biliyorum.Bence sikma canini cylone bes para etmez.Ben pismanim.Kolcaktaki usb ve i mid ekrandan ozellikleri cikardilar bu cylone yuzunden
Ford forumunu incelerken Cyclone firmasının geçen yıl içerisinde güncelleme yayınladığını bu alts eslerdeki bas ve tiz sıkıntısını giderdiğini, sesli arama özellğini getirdiğini okumuştum. Sanki bu anlamda bir güncelleme biz de es geçilmiş gibi geliyor.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri