2016 yeni kasa civic hakkında

Aracınız
Merhaba arkadaşlar. Resimde gördüğünuz civic i aldım bu hafta. Bi kac sorum olacak. 1 elegance pakette aux soketi var mi ben bulamadım da 2 yan aynalar araci kilitlediginde kendisi kapanıyor mu yoksa sadece araç icinden sürücü tarafından mi kapanıyor 3 lpg de hangi markayı tercih etmek gerek 4 bu araç icin kullanılabilir android uygulamalar var mi. Herkese saygılar

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hayırlı olsun aracınız aynı araba bendede var bildiklerimi yazıyım. Aux Girişi yok usb Girişi veya Bluetooth ile bağlanıyorum ben. Yan aynalar sadece manuel olarak çalışıyor otomatik olarak katlanmıyor. LPG konusunu bende araştırıyorum öğrendiğim en önemli kriter markadan ziyade işçilikmiş kışı anlattıktan sonra taktırıcam o yüzden pek önemsemiyorum şuan.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hayırlı olsun aracınız aynı araba bendede var bildiklerimi yazıyım. Aux Girişi yok usb Girişi veya Bluetooth ile bağlanıyorum ben. Yan aynalar sadece manuel olarak çalışıyor otomatik olarak katlanmıyor. LPG konusunu bende araştırıyorum öğrendiğim en önemli kriter markadan ziyade işçilikmiş kışı anlattıktan sonra taktırıcam o yüzden pek önemsemiyorum şuan.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aksine tavsiyem kışın taktır lpg yi...lpgde sıkıntılı durumlar en çok kışın meydana gelir..

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Lpg yi ne kadar erken taktırırsanız o kadar erken amortismana ve karına başlarsınız.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri