2017 Civic HB Sport fk7 aracımı satıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2017
Maşallah çok guzel arac eger ben arabayı almasaydım yenı... Senin aracı alırdımm hocam bole temız bulamadım her zamann deng gelmiyor işte temız oluyor fiyat ucuk oluyor fıyat düşük oluyor arac kazalı oluyor ıkısınının ortasında dengede arac bulmak gercekten artık bu piyasada cok zor ..

Hayır lı satışlar ..

Satma nedeninizi kısaca acıklıyabılır mısınız..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız hayırlı olsun.
Eco elegance gümüş gri otomatik LPG li Civic için kapora verdim Mart son haftası teslim alacağım.
Maşallah çok guzel arac eger ben arabayı almasaydım yenı... Senin aracı alırdımm hocam bole temız bulamadım her zamann deng gelmiyor işte temız oluyor fiyat ucuk oluyor fıyat düşük oluyor arac kazalı oluyor ıkısınının ortasında dengede arac bulmak gercekten artık bu piyasada cok zor ..

Hayır lı satışlar ..

Satma nedeninizi kısaca acıklıyabılır mısınız..

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız hayırlı olsun.
Eco elegance gümüş gri otomatik LPG li Civic için kapora verdim Mart son haftası teslim alacağım.
Hocam ozellık olarak aynı araclar neden böle bir geçiş yapma sebebi duydunuz kı rs in yakıtı da aslında fazla değil ama bılmıyorum

Ailemize yeni bir birey daha katılıyor, bagajı büyütmüş olacağız, bu sefer de LPG li olsun istedik.
Krediler de uygun iken yenilemiş olacağız aracı.
Hocam ozellık olarak aynı araclar neden böle bir geçiş yapma sebebi duydunuz kı rs in yakıtı da aslında fazla değil ama bılmıyorum

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracımı bugün sattım teşekkürler, yetişirse cumartesi elegance Eco LPG li gümüş gri aracımı teslim alacağım
Hayırlı olsun. Konuyu kilitleyip taşıyorum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri