2017 eco elegance marş sorunu

Aracınız
Civic FC5 2017
2017 eco elegance aracım var her seferinde yapmasada marşa bastığımda araç çalışacağı sırada sıyırma sesi şeklinde cırzzz şeklinde ses geliyor ve bir süredir araç çalıştıktan hemen sonra benzin kokusu geliyor bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
2017 eco exe var bende aynı sorun bende de yapıyor sadece soğuk eksi derecelerde ben marş motorundan olduğuna emindim servise de söyledim ve dedikleri kanıt istediler video çekin demişlerdi şimdi elimde bir kaç video çektim servise gittiğimde göstereceğim sonucu paylaşırım burda Bu arada araç hala servis bakımlı garanti devam ediyor

Ad Soyad
Kemal Eren
Aracınız
Civic FC5 2017
Bende de 2017 eco elegance var, soğuk havalarda yapıyor. Bir kaç ay önce aracı bakım için servise götürdüğümde söyledim. Marş motoruna sprey sıktık dedi ama işe yaramadı. Aracı servis kapısına bırakmam gerekiyomuş, usta o sesi duymadan işlem yapamıyorlarmış. Ses haftada 1 bazen geliyor. İstiyorlarki haftanın hergünü servis kapısına bırakayım aracı. Video çeksem olmazmış. Gerçekten enteresanlar. Ek olarak çoğu zaman ilk marşta motor kısmından saniyelik vuruntu (sarsıntı) sesi geliyor. Sizdede varmı?

CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Bende de 2017 eco elegance var, soğuk havalarda yapıyor. Bir kaç ay önce aracı bakım için servise götürdüğümde söyledim. Marş motoruna sprey sıktık dedi ama işe yaramadı. Aracı servis kapısına bırakmam gerekiyomuş, usta o sesi duymadan işlem yapamıyorlarmış. Ses haftada 1 bazen geliyor. İstiyorlarki haftanın hergünü servis kapısına bırakayım aracı. Video çeksem olmazmış. Gerçekten enteresanlar. Ek olarak çoğu zaman ilk marşta motor kısmından saniyelik vuruntu (sarsıntı) sesi geliyor. Sizdede varmı?

Bende vuruntu olmuyor ama bariz dişli sıyırma sesi bana video yeterli dediler çünkü bulunduğum yerde servis yok ben uşaktayım gittiğim yerde denizli

Aracınız
Civic FC5 2017

Bende vuruntu olmuyor bazen geç marş alıyor o zaman vuruntu sallama gibi yapıyor

Geri