Civic FK7 2017 FK7 civic Arıza Işığı ve Gaz Yememe Problemi

Ad Soyad
Alper ŞERİFOĞLU
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar sorun çözüldü. İzmir serviste de 1 ayı geçkin süre durduktan sonra İzmirde bosh car serviste sorunu buldular. İntercooler giriş ve çıkışındaki bağlantılardan kaçak yapmış ve basınç tutamamış. Honda servisleri 3 ay süren çaba ile bu sorunu bulamadılar ve ben 2 tane o-ring için aylarca araçsız kaldım.

mturker

Özel Üye
Arkadaşlar sorun çözüldü. İzmir serviste de 1 ayı geçkin süre durduktan sonra İzmirde bosh car serviste sorunu buldular. İntercooler giriş ve çıkışındaki bağlantılardan kaçak yapmış ve basınç tutamamış. Honda servisleri 3 ay süren çaba ile bu sorunu bulamadılar ve ben 2 tane o-ring için aylarca araçsız kaldım.
Ne kadar komik demi sorunun 2 tane oringle başbaşa kalması .
Çok geçmiş olsun kazası belasız sürün aracınızı inşallah.
Bende fc5 aldığımda 6 ay boyunca düşük devirde stop etme silkeleme sorunuyla uğraştım.
Herşey değişti yapıldı kısa bı süre düzeldi sonra devam etti.
Şimdi de sebepsizce duzeldi araç.
Shellden alıyordum yakitimi opete geçtim belkide o etki etti ...

Honda madness

Ad Soyad
Alper ŞERİFOĞLU
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ne kadar komik demi sorunun 2 tane oringle başbaşa kalması .
Çok geçmiş olsun kazası belasız sürün aracınızı inşallah.
Bende fc5 aldığımda 6 ay boyunca düşük devirde stop etme silkeleme sorunuyla uğraştım.
Herşey değişti yapıldı kısa bı süre düzeldi sonra devam etti.
Şimdi de sebepsizce duzeldi araç.
Shellden alıyordum yakitimi opete geçtim belkide o etki etti ...

Honda madness
Aracın bobinler, bujiler, enjektörler dahil tüm ateşleme sistemi, yakıt pompaları, sensörlerin tamamı sıfır malzemelerde değiştirildi, tüm elektrik tesisatı hava tesisatı kontorl edildi, turbo ile alakalı ne varsa bakıldı revizyon bile yapıldı kısacası araç 4aydır komple check up yapıldı fakat nasıl olduysa gözlerinden kaçırmışlar ben oradayken sorun bulundu. Neyse buna şükür. Teşekkür ederim umarım başkasının başına gelmez.

Ad Soyad
Z. Tufan
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Cok geçmiş olsun. Ayrica son durumu detaylica paylastiginiz icin de ayrica teşekkürler. Sayenizde benzer bir durum olduğunda hemen ustalara bakmalari gereken yeri soyleyebilecegiz. 👍🏼

mturker

Özel Üye
Aracın bobinler, bujiler, enjektörler dahil tüm ateşleme sistemi, yakıt pompaları, sensörlerin tamamı sıfır malzemelerde değiştirildi, tüm elektrik tesisatı hava tesisatı kontorl edildi, turbo ile alakalı ne varsa bakıldı revizyon bile yapıldı kısacası araç 4aydır komple check up yapıldı fakat nasıl olduysa gözlerinden kaçırmışlar ben oradayken sorun bulundu. Neyse buna şükür. Teşekkür ederim umarım başkasının başına gelmez.
Sokulenleri alsaydiniz bari cunku onlar daha çok kullanılır.

Honda madness

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz.

Geri