Civic FK7 2017 Hb Yalıtım yaptıran var mı ?

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhaba arkadaşlar,

Bu modelde yol sesi inanılmaz rahatsız etmeye başladı beni, istanbul ayışığına periyodik bakıma gittiğimde 1500 liraya yapıyoruz yalıtımı dedi, kullananlar çok memnun kaldı dedi. Sizin tecrübeleriniz varsa önerilerinizi de almak isterim. Yaptıracağım mutlaka, ama nerde kime yaptırayım bilemiyorum.

Teşekkürler.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Adeta bir Murat 124 yol sesi konusunda.. Dün ben de şehir içi düzgün asfaltta 50-60 ile giderken yine bir sövdüm yol sesini bu kadar içeri almasına.. Zamanında araştırmıştım. Kullananların yazdıklarından tatmin olmamıştım. O sebeple yaptırmamıştım.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
beni de en çok dün etkiledi, 100 ile giderken 5 kişi birbirimizi duyamıyoruz. Bu kadar olmaması lazım. Sonra bir kaç video izlediğimde civicte hiç bir şekilde yalıtım olmadığını gördüm. yaptırıp çok memnun olanlar da var, belki burada da vardır dedim. Böyle uzun yola gidilmez çünkü.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba arkadaşlar,

Bu modelde yol sesi inanılmaz rahatsız etmeye başladı beni, istanbul ayışığına periyodik bakıma gittiğimde 1500 liraya yapıyoruz yalıtımı dedi, kullananlar çok memnun kaldı dedi. Sizin tecrübeleriniz varsa önerilerinizi de almak isterim. Yaptıracağım mutlaka, ama nerde kime yaptırayım bilemiyorum.

Teşekkürler.
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> Kendi imkanları ile yapanlar var. Profesyonel kişilere yaptıranlarda mevcut.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
istanbulda subigarage - ki bu işi profesyonel olarak yaptıkları videolardan ve yaptıkları testlerden belli- kapı içleri, komple taban ve bagaj kısmı yalıtımı için 7.000 lira fiyat almıştım.

çok geldi yaptırmadım. bütçeniz varsa düşünebilirsiniz instagramda youtube'da çalışmalarını görebilirsiniz., 4-5 günde teslim ediyorlar.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhaba arkadaşlar,

Teşekkürler.
Altına atıyorlar biraz fayda sağlar ama mantıklı verim alabilmek için bagaj içi çamurluk içleri koltuk altları vs yaptırmak lazım zahmetli ve işin ehlinin yapması gerekir onu da bulabilir misiniz bilmiyorum.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
selamlar, bende c4 dizel vardı ondan 2018 civic hb dizel elegance'a geçtim. yol sesi makul şekilde azaldı. rüzgar belli bir hızdan sonra geliyor cam ve aynadan ama lastik ve motor sesi c4 ten daha iyi gibi hissettirdi. şimdi 2019 hb 1.5 turbo benzine geçtim alırken yalıtım önerdiler aldım. lastik ve yol sesi daha da azaldı motor sesi zaten benzinde daha az . rüzgar sesi de bana daha az geldi. en son ankara istanbul arası kapıdan kapıya 3.30 saatte geldim 150 nin altına pek düşmedim 180 üstü de bayağı yaptım, ses hiç rahatsız etmedi. tam olarak ne yapıyorlar bilmiyorum ama yalıtım daha iyi geldi bana. c4 te150 yi geçince arabanın içerisinde birbirimizi duymuyorduk bağırarak konuşuyorduk resmen, şimdi 180+ hızlarda bile rahatça sesimizi duyuyoruz

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
selamlar, bende c4 dizel vardı ondan 2018 civic hb dizel elegance'a geçtim. yol sesi makul şekilde azaldı. rüzgar belli bir hızdan sonra geliyor cam ve aynadan ama lastik ve motor sesi c4 ten daha iyi gibi hissettirdi. şimdi 2019 hb 1.5 turbo benzine geçtim alırken yalıtım önerdiler aldım. lastik ve yol sesi daha da azaldı motor sesi zaten benzinde daha az . rüzgar sesi de bana daha az geldi. en son ankara istanbul arası kapıdan kapıya 3.30 saatte geldim 150 nin altına pek düşmedim 180 üstü de bayağı yaptım, ses hiç rahatsız etmedi. tam olarak ne yapıyorlar bilmiyorum ama yalıtım daha iyi geldi bana. c4 te150 yi geçince arabanın içerisinde birbirimizi duymuyorduk bağırarak konuşuyorduk resmen, şimdi 180+ hızlarda bile rahatça sesimizi duyuyoruz

Hocam profil resminde gördüğüm kadarıyla benim arabanın aynı rengi var sende de? Yeni geçtim de demişsin. Son zamanlarda bizim sitenin oralarda görmeye başladım 1 tane. Sonic Gri pek görülmüyor aslında. Yoksa sen misin? :)) Profilde de İstanbul olunca sorayım dedim. Sarıyer'de oturuyorum.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
ben beykozdayım :) sonic gri prestij paket ön panjur krom. tam 1 ay oldu alalım. 2000 Km her gün bir bahene bulup çıkıyorum geziyorum ama sarıyer tarafına gelmedim araba ile hiç. :) başkası galiba o söyle gelsin gruba.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Valla yalıtım gerçekten çok kötü , Bizim ebatta Debica marka lastik 67 db ses seviyesi , sırf sesden bıktığım için bu lastikten almayı düşünüyom

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri