2017 honda civic eco executive wifi sorunu

plt134

0
Aracınız
Merhaba 2017 model eco executive aracıma cep telefonumdan internetimi wifi yoluyla paylaştıramadım (android) , telefonumla diğer telefon ve tabletlere bu işlemi yapabilmeme rağmen arabadaki multimedya ekranı telefonumu bir türlü görmüyor, telefonum xiaomi note 8 pro ,böyle bir problemle karşılaşan oldumu?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba 2017 model eco executive aracıma cep telefonumdan internetimi wifi yoluyla paylaştıramadım (android) , telefonumla diğer telefon ve tabletlere bu işlemi yapabilmeme rağmen arabadaki multimedya ekranı telefonumu bir türlü görmüyor, telefonum xiaomi note 8 pro ,böyle bir problemle karşılaşan oldumu?
Cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi denediniz mi?

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim telefon da aynı iPhone da da görmüyordu xaomi niye 8 de de aynı sorun var ama eşimin telefon da görüyor

plt134

0
Aracınız
Fabrika ayarlarına çevirdim ama şimdide multimedya ekranında güç kesildi gps aranıyor diye yazı olan bir siyah ekran açıldı sadece geri görüş kamerası çalışıyor, acaba GPS sinyalini alamdığı içinmi multimedya ekranına diğer menüler gelmiyor?

Aracınız
Civic FC5 2019
Fabrika ayarlarına çevirdim ama şimdide multimedya ekranında güç kesildi gps aranıyor diye yazı olan bir siyah ekran açıldı sadece geri görüş kamerası çalışıyor, acaba GPS sinyalini alamdığı içinmi multimedya ekranına diğer menüler gelmiyor?
Servise sormak lazım herhalde yardımcı olurlar Çarşamba günü soricam bilgi veririm

plt134

0
Aracınız
O sorun hallondu , açık havada 10 dk tur attım düzeldi ama telefondaki interneti halen paylaştıramadım ,bide flash diskteki müzik ,arabayı stop edip tekrar çalıştırınca ilk parçaya dönüyor yani kaldığı parçadan devam etmiyor ayarı varsa ben bulamadım.

Geri