2017 honda civic eco executive wifi sorunu

plt134

0
Aracınız
Merhaba 2017 model eco executive aracıma cep telefonumdan internetimi wifi yoluyla paylaştıramadım (android) , telefonumla diğer telefon ve tabletlere bu işlemi yapabilmeme rağmen arabadaki multimedya ekranı telefonumu bir türlü görmüyor, telefonum xiaomi note 8 pro ,böyle bir problemle karşılaşan oldumu?

Aracınız
Civic FC5 2019
Suan arac basinda degilim maalesef ama bi esleme muhabbeti filan olmasi lazim bende note8pro kullaniyorum bende baglanamiyorum o eslemeye gelip.sabit yerine degisken seciyorum sifre giriyorum arada bi baglaniyor da bazen baglanmiyor.degisik bi olay :):)
Merhaba 2017 model eco executive aracıma cep telefonumdan internetimi wifi yoluyla paylaştıramadım (android) , telefonumla diğer telefon ve tabletlere bu işlemi yapabilmeme rağmen arabadaki multimedya ekranı telefonumu bir türlü görmüyor, telefonum xiaomi note 8 pro ,böyle bir problemle karşılaşan oldumu?

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Cihazim kacak cihazdi imei attirdikdan sonra boyle yapmaya basladi ondan.once baglaniyordu imei atmak icin cihazi aciyorlar herhalde root olayimidir nedir tamda bilmiyorum ama imei attirdikdan sonra baglanmiyor

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri