2017 Honda Civic Eleştiriler

Arkadaşlar yeni kasa Civic almayı düşünüyorum.test surusu yapma imkanim olmadi henüz.Yalniz kullanan bı kaç kişiden içeriye çok ses aldığını , aracın istenilen ölçüde hizlanamadigini , rampada çekmediğini ,elektrikli el freninin sorun cikardigini ve kaput arasında boşluk olduğunu soylediler.Almak yada Almamak Arasında Çok Kararsızım..Kullanan arkadaşlar iyi veya kotu bilgilendirirse çok müteşekkir olurum..

Aracınız
Civic FD6 2010
Ben Ocak ayinda 20'sinde aldim araci gayet memnunum suan 5800 km'de yakisi gidisi yol tutusu cok cok iyi ama eksileri var iceri lastik sesi veriyor atmosferik motor benim aracim 0-100 arasi hantal ama daha sonra gidisi gayet guzel eco modda rampalarda cekmiyo eco mod devre disiyken bi sknti olmuyor el freni ve kaputtan yani bi sikayetim olmadi. Ben test surusu yapmadan aldim hic pisman degilim ama kafamda soru isareti yoktu varsa bu soru isaretlerini kaldirmak icin bir test surusu yapin mutlaka

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar yeni kasa Civic almayı düşünüyorum.test surusu yapma imkanim olmadi henüz.Yalniz kullanan bı kaç kişiden içeriye çok ses aldığını , aracın istenilen ölçüde hizlanamadigini , rampada çekmediğini ,elektrikli el freninin sorun cikardigini ve kaput arasında boşluk olduğunu soylediler.Almak yada Almamak Arasında Çok Kararsızım..Kullanan arkadaşlar iyi veya kotu bilgilendirirse çok müteşekkir olurum..

Hocam bana sorarsanız naçizane fikrim, tutup 152 tork 125 beygir araca bir ton para verme. Bu özelliklerde motordan rampada iyi çekmesi zaten beklenemez. Bir fb7 kullanıcısı olarak söylüyorum bunu. Güç istiyorsan RS lere bak derim. Honda zaten sürekli içerisine ses alan bir araçtır onu öyle kabullenmek gerek

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Daha atmosferik alınmaz.

Aracınız
Rakiplere bakınca atmosferik işi bitti fakat atmosferikte Corolla 136 HP ve CVT şanzumanla şehir içi 7.5lt yakıyor. Yani atmosferikte üst nokta verim alınan bir araç hala piyasada var ama arkadaşlarında dediği gibi 1.4T, 1.6T' lere yolda yetişilmiyor artık.

Aracınız
araçtan beklentileri aracın vaad ettiklerine göre beklemek lazım fazlasını ararsanız pişman olursunuz ve bence mutlaka aracı kullanın

Geri