Civic FC5 2017 Honda CİVİC fc5,Ctiy,Jazz,HRV,CRV , Hareket halinde video izleme SOKETİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Arac hareket halindeyken video izlemek icindır.
Kablo kesme birleştirme şaseye baglama gibi işlemler yapmadan aracımızın garantisini bozdurmadan orjınal soket sayesinde video müzik klip flim izleyebilirsiniz .Soketin fiyatı 150 ₺ Arkadaşlar amacım sadece ticaret yapmak degil tamamen bilgi vermek amaclı bir paylasımdır bilinçsiz bir şekılde aracınızın kablosunu kesme birleştirme işlemi yazık gunahtır benim amacım sadece soketi satmak degildir garantisini farkında olmadan bozuyor olmanıza bilgi vermektir aynı zamanda . kendi aracıma getirttim bir adet gelmedigi icin fazla getirdim bunları bilinçli kullanıcılara ihtiyacı olan arkdaslara yardımcı olmaktır umarım olabilirim . soket sökme takma montajı oldukca kolay bir işlemdir isteyen arkdaslara elimden geldigince yardımcı olacagım herkeze güzel keyifli Civicli günler dilerim .
82e207efbb87dd987e3373f0812a6b31.jpg
999b4366ccf57436e2728504026b6ba0.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Arac hareket halindeyken video izlemek icindır.
Kablo kesme birleştirme şaseye baglama gibi işlemler yapmadan aracımızın garantisini bozdurmadan orjınal soket sayesinde video müzik klip flim izleyebilirsiniz .Soketin fiyatı 150 ₺ Arkadaşlar amacım sadece ticaret yapmak degil tamamen bilgi vermek amaclı bir paylasımdır bilinçsiz bir şekılde aracınızın kablosunu kesme birleştirme işlemi yazık gunahtır benim amacım sadece soketi satmak degildir garantisini farkında olmadan bozuyor olmanıza bilgi vermektir aynı zamanda . kendi aracıma getirttim bir adet gelmedigi icin fazla getirdim bunları bilinçli kullanıcılara ihtiyacı olan arkdaslara yardımcı olmaktır umarım olabilirim . soket sökme takma montajı oldukca kolay bir işlemdir isteyen arkdaslara elimden geldigince yardımcı olacagım herkeze güzel keyifli Civicli günler dilerim .
82e207efbb87dd987e3373f0812a6b31.jpg
999b4366ccf57436e2728504026b6ba0.jpg

Cok iyi soforleri olan bi ulkeyiz ya bi de hareket halindeyken video izlesinler tam olsun

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ircan

0
Aracınız
05353408181 ararmısınız hocam 1 adette ben alıcam exevutiv eco 2017 model aracım

Aracınız
arkadaşlar merhaba soketimizin suanki aktif fiyatı 250₺ dir . ilk getirdigim soketlerde vergilendirilmemişti ancak ikinci ve ücüncü getirdigimiz soketlerde belli bi siniri aştıgımız icin normal olarak vergi ödemek zorunda kaldık ve buda bize daha fazla maliyete denk geldi . fiyatı 250₺ dir instagram sayfamızı takip eden arkadaşlarımıza 200₺ olacaktır herkeze saygılar.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri