Civic FC5 RS 2017 rs mi -- 2020 exe plus

Hayırlı günler . Elegance Eco oto aracımı satma arefesinde yım. Bayii de 1.5 exe plus aracı ayirttim zam geldi 206bintl ya çıktı biliyorsunuz . Malum siteden 2017 - 2018 rs lere baktım . 170bin TL civarlarında km 30 binler de araçlar mevcut . Kafam karıştı gibi ne önerirsiniz ? Bu araçları kullananlar özellikle

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Exe plus taki honda sensing özellikleri çok güzel özellikle uzun yollarda bir de ben herzaman sıfırdan yanayım ne alırsam alayım ilk sahibi ben olayım çünkü 2 el az da olsa riskli bütçe varsa al sıfır başın ağrımasın 3 yıl muayene eksoz derdi yok garantili ve yeni
Arada 36 bin var . Farklar yapılan hafif makyaj, Honda sensing özellikleri şeritte tutma vb. . 36 bin TL edermi bu farklar . Buraya takildim

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba Mart 2020 çıkışlı exe plus sahibi biriyim.Aracı almadan önce 2.el rs almayı düşünmüştüm ancak farkların gerçek manada değeceğini düşünerek sıfır araç almaya karar verdim.Bunlardan bazıları şu şekilde
1)Eski aracım Polo Blue GT idi onu da sıfır almıştım ve Rs de perfomansa yönelik bir araç olduğu için ilk sahibinin nasıl kullandığını asla bilemeyecektim.Bu da bana ilerde masraf veya sıkıntı olarak dönebilirdi.Aynı şekilde hepimiz biliyoruz ki son dönemlerde 2. El piyasası kumar gibi dürüst satıcıya denk gelmek zorlaştı.
2) küçük makyajlar desekte klima ve multimedya ekranındaki tuşlardaki değişiklikler hayati öneme sahip bence.
3)Honda sensing e gelirsek kendim böyle özellikleri çok kullanan biriyim Ankara'da oturuyorum ve Eskişehir yolunu çok kullanıyorum.Honda sensing bütün yolu gidiyor virajı alıyor hızını trafiğe göre ayarlıyor ve hız ayarlama özelliği çoğu araçtaki teknolojilere göre daha pürüzsüz ve iyi.Bu özelliği kullanacaksanız asıl fark burda ortaya çıkacak zaten.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar.Eğer sorunuz olursa cevaplarım

CLT-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet tüm bu dedikleriniz 0 araç a yonlendiriyor . 2017 rs alırsam avantajı sattığım in üstüne az bı koyup 7 8 fazla özellik satın almış olacağım. Bu yüzden düşünüyorum 2. Eli ama karar veremedim dhaa
Exe plus taki honda sensing özellikleri çok güzel özellikle uzun yollarda bir de ben herzaman sıfırdan yanayım ne alırsam alayım ilk sahibi ben olayım çünkü 2 el az da olsa riskli bütçe varsa al sıfır başın ağrımasın 3 yıl muayene eksoz derdi yok garantili ve yeni

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim kullanan birinin yorumunu almak gayet güzel oldu. Aradaki 35 bin TL fark için değer diyorsunuz değil mi ? Ayrıca hocam yakıt Eco dan gectigim için çok zorlar mı ? Ortalama değerler nedir
Merhaba Mart 2020 çıkışlı exe plus sahibi biriyim.Aracı almadan önce 2.el rs almayı düşünmüştüm ancak farkların gerçek manada değeceğini düşünerek sıfır araç almaya karar verdim.Bunlardan bazıları şu şekilde
1)Eski aracım Polo Blue GT idi onu da sıfır almıştım ve Rs de perfomansa yönelik bir araç olduğu için ilk sahibinin nasıl kullandığını asla bilemeyecektim.Bu da bana ilerde masraf veya sıkıntı olarak dönebilirdi.Aynı şekilde hepimiz biliyoruz ki son dönemlerde 2. El piyasası kumar gibi dürüst satıcıya denk gelmek zorlaştı.
2) küçük makyajlar desekte klima ve multimedya ekranındaki tuşlardaki değişiklikler hayati öneme sahip bence.
3)Honda sensing e gelirsek kendim böyle özellikleri çok kullanan biriyim Ankara'da oturuyorum ve Eskişehir yolunu çok kullanıyorum.Honda sensing bütün yolu gidiyor virajı alıyor hızını trafiğe göre ayarlıyor ve hız ayarlama özelliği çoğu araçtaki teknolojilere göre daha pürüzsüz ve iyi.Bu özelliği kullanacaksanız asıl fark burda ortaya çıkacak zaten.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar.Eğer sorunuz olursa cevaplarım

Teşekkür ederim kullanan birinin yorumunu almak gayet güzel oldu. Aradaki 35 bin TL fark için değer diyorsunuz değil mi ? Ayrıca hocam yakıt Eco dan gectigim için çok zorlar mı ? Ortalama değerler nedir

Ben değeceğini düşünüyorum açıkcası.Eco exe'de bu özellikler olsaydı bir ihtimal lpg'yi düşünebilirdim ancak performans ve böyle özelliklere daha çok önem veriyorum.Ortalama olarak 7.5 lt diyebiliriz performanslı turboların ortak özelliği basmazsanız yakmaz basarsanız sınırı yok.Lpg tamamen ekonomi için yapıldığından 1.5 turbonun gücünden eser yok.Bunun için zorlar veya zorlamaz diyemiyorum bu biraz öznel bir konu

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhaba,
Hız, adrenalin vs. tutkunu ve kontrol bende olsun diyorsanız 35.000 tl güvenlik ilave paket olmasada olur.
Bahsedilen rakam az bir para değil. Garantili 2 el. Rs, sport veya sport plus alınabilir.
Ve araca çok biniyorsanız lpg ilave düşünebilir.
Selamlar

Geri