Civic FC5 RS 2017 rs mi -- 2020 exe plus

Hondanin Amerika sitesine baktığınız zaman araçlar arasında opsiyon değiştiğinde bin ila 2 bin dolar arası farklar var ve geçen sene neyse bu senede arabanın fiyatı aynı. Bu opsiyonlar Avrupa'daki versiyonlarda ilk çıktığı günden beri var hatta opsiyon değil standart bizi böyle aptal yerine koymaları bizlerinde gidip çatır çatır bu araçları almamız hepimizin hatası üretimi ülkemizde yapılıyor bizim işçimiz bizim emeğimiz ama size özellik yok istersen bir kazalı ies parasi daha ver yazikk...
Arada 36 bin var . Farklar yapılan hafif makyaj, Honda sensing özellikleri şeritte tutma vb. . 36 bin TL edermi bu farklar . Buraya takildim

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayırlı günler . Elegance Eco oto aracımı satma arefesinde yım. Bayii de 1.5 exe plus aracı ayirttim zam geldi 206bintl ya çıktı biliyorsunuz . Malum siteden 2017 - 2018 rs lere baktım . 170bin TL civarlarında km 30 binler de araçlar mevcut . Kafam karıştı gibi ne önerirsiniz ? Bu araçları kullananlar özellikle

( bu videoda Civic rs Türkiye'de ki en dolu versiyonu var zaten daha bahsettiğim gibi Avrupa için üretilmiş modeli aradaki fark dağ gibi izleyin goruceksiniz ...

Aracınız
Kesinlikle sıfır alın 2. Elcilere para kazandırmayın, hem ilk sahibi olmak özel bir seydir tanıdık olmadıktan sonra arabayı bilmedikten sonra ilk sahibinden bile araba alınmaz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yaklasik 1.5 ay once rs aldim ve aracimdan cok memnunum. Sahsen multimedya ve klimadaki yenilikler benim icin hic onemli degil. Cunku dokunmatik multimedyadan klima ayarlamak hosuma bile gidiyor diyebilirim. Ayrica direksiyondanki ses acma kapama tusu sizi zaten multimedya uzerine yonlendirmiyor. Bir tek yan yolcu icin cevirmeli tus avantaj sayilabilir. Bunlarin disinda guvenlik paketine birsey diyemem. 35.000 az para degil ama guvenlikte yabana atilamaz. Ama sunuda unutmayin suan bayilerde arac yok yazilirsaniz en yakin haziran sonu diyorlar ve gelecek arac icin fark olusursa bunu sizden istiyorlar ve arac satisiyla birlikle araca zorunlu aksesuar satisi yapiyorlar buda en az 4 - 5 bin tl oluyor. Umarim akil karismadan fikir vermene yardimci olmusumdur :)

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hayırlı günler . Elegance Eco oto aracımı satma arefesinde yım. Bayii de 1.5 exe plus aracı ayirttim zam geldi 206bintl ya çıktı biliyorsunuz . Malum siteden 2017 - 2018 rs lere baktım . 170bin TL civarlarında km 30 binler de araçlar mevcut . Kafam karıştı gibi ne önerirsiniz ? Bu araçları kullananlar özellikle

bayide prestij paketli hatchbackler 199600 tl. 2019 model Sıfır km. güvenlik paketine ilave deri koltuk var.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
bugün satın aldım yarın teslim edecekler.yakından inceledim bence araç tam istediğim gibi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
presitj paket liste fiyatına veriyorlar indirim vs yok. ek olarak seramik paketleri vardı onu aldım 200K

Geri