2018 Civic RS vs 2021 BMW 320i rolling

Aracınız
Civic FC5 2019
izlediğim kadarı ile video çekimi pek tatmin edici gözükmüyor.
Nedenini şöyle izah edeyim kendime göre.
iki aracın hızlanmaları ve devirleri aynı olmadığını düşünüyorum. Bu yüzden net bir sonuç alınacağından şüpheliyim.
Diğer bir husus ise bu araçlar deneme yapıldığı anda ikiside sport modundamıydı? biri normal biri sport modunda olunca yine verimli sonuç alınamaz.
Sonuç olarak ben araçları kötülemek için yazmadım.Sadece video sonrasındaki kendi görüşümü bildirmek istedim.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
izlediğim kadarı ile video çekimi pek tatmin edici gözükmüyor.
Nedenini şöyle izah edeyim kendime göre.
iki aracın hızlanmaları ve devirleri aynı olmadığını düşünüyorum. Bu yüzden net bir sonuç alınacağından şüpheliyim.
Diğer bir husus ise bu araçlar deneme yapıldığı anda ikiside sport modundamıydı? biri normal biri sport modunda olunca yine verimli sonuç alınamaz.
Sonuç olarak ben araçları kötülemek için yazmadım.Sadece video sonrasındaki kendi görüşümü bildirmek istedim.
:) tabii ki spor modda, yukarıda dediğim gibi bizim araçlar ve 4-5 kere denedik,ortada araçları da değiştirdik ve hep aynı sonuç ve sürpriz de değil bu sonuç, 2 tane daha video koymuştum.

320i, 3000km’ye geldi sayılır ve 2-3 aya chip yaptırma planım var, 240 HP olur deniyor , ondan sonra rahat geçer diye düşünüyorum ve tekrar deneyeceğim.

Ben de bıraktığı izlenim kafa kafaya olması için 30 HP daha lazım gibi. Bir de yüksek hızlarda cvt sürekli maksimum gücü kullanıma izin verdiği için bir avantaja sahip.

Ad Soyad
Aydın K.
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam atmosferikte ayrı tadı var ve sorunsuz bir motor farkı o az yakması ve sorunsuz olması hız isteyen alsın rs mis gibi hepsi güzel hondaların
Ben şehir değiştirmeden önce günlük 38 km yol yaptığım için tercih etmiştim, şimdi şehir değiştirince günlük 12 km yol yapar oldum, zamanında rs tercih edebilirmişim ?

Geri