Civic FC5 2018 Dizel Multimedya

Aracınız
Merhaba arkadaşlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum. 2018 dizel otomatik elegance aracım var. Üzerinde olan Honda go kadar berbat bi sistem yok. Apple Carplay desteği olan android bir multimedya sistemi alma düşüncesindeyim faka Türkiye’deki yamyamlar 1GB RAM 16GB hafıza olan Android 5 gibi eski yazılımlı multimedyalara bile 2000 fiyat çekiyorlar. Servise sordum dışardan takılırsa elektrik ve elektronik aksamın garantisi biter dediler ama saçma geldi, peki siz ne kadarda takıyorsunuz dediğimde eski navitech takmaya bile 3750₺ istiyorlar yuh dedim. Ali expressten 4gb RAM 64 GB hafıza 8 çekirdek işlemcili bir canavar buldum. Türkiye’ye getirtip üzerine 60-70$ fiyat yazdırıp vergisinide az vererek burda taktırsam nasıl olur. Fikirleriniz benim için önemli. Ürünün linkini bir sonraki yoruma bırakıcam..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
aynı arabadan bende de var bende çok şikayetçiyim multimediadan alırsanız burdan yazarmısınız nasıl olacağını

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum. 2018 dizel otomatik elegance aracım var. Üzerinde olan Honda go kadar berbat bi sistem yok. Apple Carplay desteği olan android bir multimedya sistemi alma düşüncesindeyim faka Türkiye’deki yamyamlar 1GB RAM 16GB hafıza olan Android 5 gibi eski yazılımlı multimedyalara bile 2000 fiyat çekiyorlar. Servise sordum dışardan takılırsa elektrik ve elektronik aksamın garantisi biter dediler ama saçma geldi, peki siz ne kadarda takıyorsunuz dediğimde eski navitech takmaya bile 3750₺ istiyorlar yuh dedim. Ali expressten 4gb RAM 64 GB hafıza 8 çekirdek işlemcili bir canavar buldum. Türkiye’ye getirtip üzerine 60-70$ fiyat yazdırıp vergisinide az vererek burda taktırsam nasıl olur. Fikirleriniz benim için önemli. Ürünün linkini bir sonraki yoruma bırakıcam..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gümrük vergi kısmı eskisi gibi kolay değil, satıcının yazmış olduğu değere gümrük bakmaz. Ürünü satın aldığınız linki veya ödeme bilgilerinizi isteyebilir. Benzer şekilde dolar düşük iken multimedya aldım linkte süreci okuyabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bunu alıp taktirirsan bakıma boşa servise gitme derim.Honda garanti kapsamı dışında bırakmak için zaten herşeyi yapıyor.dir dir etmesinler diye ışıklı kapı eşiğini bile serviste taktırdım.Bu arada multimedia hem konum ve durus olarak hem de yazılım olarak gerçekten Vasat.

Aracınız
Gümrük vergi kısmı eskisi gibi kolay değil, satıcının yazmış olduğu değere gümrük bakmaz. Ürünü satın aldığınız linki veya ödeme bilgilerinizi isteyebilir. Benzer şekilde dolar düşük iken multimedya aldım linkte süreci okuyabilirsiniz.

Verdiğiniz cevap için çok teşekkür ederim ama ne önerirsiniz çünkü multimedya gerçekten çok vasat. Bu arada yazmış olduğunuz süreci dikkatle okuyacağım.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bunu alıp taktirirsan bakıma boşa servise gitme derim.Honda garanti kapsamı dışında bırakmak için zaten herşeyi yapıyor.dir dir etmesinler diye ışıklı kapı eşiğini bile serviste taktırdım.Bu arada multimedia hem konum ve durus olarak hem de yazılım olarak gerçekten Vasat.

Zaten baştan belli niyetleri,her şeye olmaz olmaz diyorlar. Vasat bir multimedya sistemine 3750₺ fiyat çekiyorlar. Öneriniz nedir peki.çünkü Çin’den başka bir siparişim daha oldu 180₺ye carlinkit diye bir sistem alıyorsun el kadar bir alet. Android multimedyan var ise takıp tanıtınca araç direk Apple CarPlay’i desteklemeye başlıyor. Türkiye’de her konuda insanın eli kolu bağlı kalıyor

Aracınız
Benim göndermiş olduğum sistemmi vasat yoksa Honda’nın üzerinde olan Honda go sistemi mi?

Benim farklı bir önerim olacak size ama iyi bir elektrikçi bulmanız lazım güvendiğiniz işini bilen ve iyi yapan. Bulursanız böylesini, ürünü taktırın. Eğer arıza durumu olursa bir aksamda eski multimedya yı geri takın öyle servise gidin. Sökülüp takıldığını mı anlayacaklar nasıl olsa.

Geri