Civic FC5 2018 Dizel Multimedya

Aracınız
Benim farklı bir önerim olacak size ama iyi bir elektrikçi bulmanız lazım güvendiğiniz işini bilen ve iyi yapan. Bulursanız böylesini, ürünü taktırın. Eğer arıza durumu olursa bir aksamda eski multimedya yı geri takın öyle servise gidin. Sökülüp takıldığını mı anlayacaklar nasıl olsa.

Bende bunu düşünmüştüm başka çare gelmedi çünkü aklıma. Araç multimedya sistemleri yasaklı ürünler çerçevesine girmiş inanılmaz vergi çıkıyor diyorlar bundan dolayı grupta daha önce açılmış olan konulardan buldum ve inceledim. Navimex firmasının 4gb RAM ve 32Gb hafıza olan 9’ ekranı olan güzel bir model var konuştum 2000₺ civarı sanırım onu taktırıcam. Honda go radyo kanallarına bile 2 saate bağlanıyor

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Multimedyanın montajı çok basit vermiş olduğum linkte detayları mevcut montajını kendim yaptım. Garanti konusuna bence bu kadar takılmayın aracımda multimedya takılı iken garantiden iki kere işlem yapıldı. Sadece aracınız da elektriksel bir sorun olur ise o zaman multimedya yı söküp gidersiniz.

Bende bunu düşünmüştüm başka çare gelmedi çünkü aklıma. Araç multimedya sistemleri yasaklı ürünler çerçevesine girmiş inanılmaz vergi çıkıyor diyorlar bundan dolayı grupta daha önce açılmış olan konulardan buldum ve inceledim. Navimex firmasının 4gb RAM ve 32Gb hafıza olan 9’ ekranı olan güzel bir model var konuştum 2000₺ civarı sanırım onu taktırıcam. Honda go radyo kanallarına bile 2 saate bağlanıyor

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Linki var mı kardeşim bakalım bende almayı düşünüyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar bende servisten cylone taktırdım ama kronik bi sıkıntı var dizellerde direksiyondan parça değiştirmiyor
Bu sorunu yaşayan veya çözüm bulan arkadaş varmı yazarsa sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri