2018 elegance navigasyon

Dijital göstergeli araçlarda göstergeye hayalet ekran deniyor diye biliyorum. Ekran dijital olduğu için park sensörü çalıştığı zaman göstergede araç ve sensör bilgisi çıkıyor. Aynı zamanda Honda Go'da da sol üstte küçük bir araba simgesi çıkıp orada da sensör bilgisi veriyor. Fırsat bulursam ilk fırsatta fotosunu gönderirim. Dizel otomatik civic elegance var bu arada.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim araç fabrikasyon lpg li inşallah vardır bu özellik çok işe yarar :)

Dijital göstergeli araçlarda göstergeye hayalet ekran deniyor diye biliyorum. Ekran dijital olduğu için park sensörü çalıştığı zaman göstergede araç ve sensör bilgisi çıkıyor. Aynı zamanda Honda Go'da da sol üstte küçük bir araba simgesi çıkıp orada da sensör bilgisi veriyor. Fırsat bulursam ilk fırsatta fotosunu gönderirim. Dizel otomatik civic elegance var bu arada.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benzinli Elegance da göremedim ben,dizele özgü galiba

2013 fb7- 2016 fc5(manuel)- 2018 fc5

Dün komşumun aracını inceledim onunki navigasyonsuz elegance 2018 navigasyonsuz modelde ekranda araba resmi varnve hangi tarafın park sensörü ötüyorsa görsel olarak gözüküyor ama navigasyonlu modelde sadece geri vitese takınca arka kamera aktif olunca ekranın sol üstünde küçük araba şeklinde sensörler gözüküyor ama öne doğru yaklaşınca ekranda sensörler hiçbir şekilde gözükmüyor honda go lu ekranlarda dün epeyi uğraştık navigasyonu olmayan elegance lar bu yönden avantajlı

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Önce araçtaki navigasyonda map yazan yerin içinde hafıza kartı var onu çıkartın ve pc ye YEDEKLEYİN! https://www.naviextras.com/shop/portal bu siteye kayıt yapın bu siteden NAVİEXTRAS TOOLBOX'I bilgisayarınıza indirin ve kurun kayıt oldugunuz isim ve şifreyle toolbox'a girin hafıza kartınızı takın taktıktan sonra naviextras toolbox ta sol üstte "Honda Go" olarak görmesi lazım gördükten sonra güncellemesi lazım. Ama bu konulara çok hakim değilseniz çok dikkat edin yada yapmayın.Ekli dosyayı görüntüle 249041

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben de haritayı güncelledim teşekkür ederim.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar. Elegance'larda ki yeni teyplerde android auto calisiyor mu acaba ? Ben denedim ama basaramadim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri