2018 executive eco güneşte çalışmıyor

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 model executive eco aracım güneşte çalışmıyor. 2 saat bekleyip hava serinlediğinde normal çalışıyor. Problemin evap ile ilgili olduğuna dair bişeyler buldum ama başına benzer durum gelmiş arkadaslardan fikir alabilirsem sevinirim. Tesekkurler

mturker

Özel Üye
2018 model executive eco aracım güneşte çalışmıyor. 2 saat bekleyip hava serinlediğinde normal çalışıyor. Problemin evap ile ilgili olduğuna dair bişeyler buldum ama başına benzer durum gelmiş arkadaslardan fikir alabilirsem sevinirim. Tesekkurler
Merhaba yakıt pompasiyla alakalı durum olabilir.
Arızalı olabilir yakıt pompaniz.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kronik yakit pompası eğer krank sensörü değilse araçta devir oynamiyorsa kontak dönüp krank sensoru yoksa kronik yakit pompasi garantin vardir insallah

Aracınız
Civic FC5 2020
sorun benzınde stop edince oluyor mu aynı soruna benzer bogularak calısma vardı bende lpg diyaframı değişti problem kalmadı

Aracınız
Civic FC5 2018
Kronik yakit pompası eğer krank sensörü değilse araçta devir oynamiyorsa kontak dönüp krank sensoru yoksa kronik yakit pompasi garantin vardir insallah
devir 1000 e kadar cıkıyor kısa süreliğine. 4-5 saat hiç birsey yapmayıp(kapı bile acmadan) bekleyince normal calısmaya baslıyor.

mturker

Özel Üye
benzinde stop etmeyi denemedim. benzinde stop edince sizin problem gecici olarak çözülüyor muydu?
Hocam benzinde denemeniz için bagajdan LPG tankının vanasını kapatıp aracın hattaki LPG bitene kadar çalıştırıp benzine geçtikten sonra ancak o şekilde net anlayabilirsiniz.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam direk servise gidin. Baksinlar. Benzin pompasi olabilir. Bende degistirmistim garanti kapsaminda.

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Araba gölgede de çalışmamaya başladı. Marş basma esnesında frene cok az basılacak sekilde sert kalıyor o zaman haliyle çalışmıyor. Fren ne zaman basılabilcek hale geldiğinde calısmada sıkıntı yok. Sebebini bilen var mı acaba?

Söyledik sanırım olası sebepleri böyle uzaktan olmaz garantin varsa korkma serviste gereken yapılır yüksek ihtimal benzin pompa yanmış

Geri