2018 fc5 executive 31.000 de blok kırdı

Aracınız
Civic FC5 2018
Selamünaleyküm abilerim kardeşlerim aranızda yeniyim bi kusurum olursa affola 2018 dizel manuel 31.000 km deki aracım şehir içinde hiçbir arıza göstergesi yanmadan hararet yapmadan yağı ve suyu tamken biranda stop etti ve birdaha çalışmadı çekici ile servise götürdüm bu pazartesi günü motor bloğu kırıldığını bildirdiler garantiden hala cevap bekliyorum bu olayda bana akıl gösterecek nedenini neden olduğunu ve olcağını bilen tecrübeli arkadaşlar abiler benimle fikir alışverişi yapabilir mi

aykutoğlu

Özel Üye
Öncelikle geçmiş olsun, videoda usta olayı anlatmış ama demenize göre hiç bir belirti olmadan olay gerçekleşmiş çok ilginç..

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda Türkiye'yi sıkıştırın.İşin kötü tarafı hukuk da 15 Hazirana kadar askıda, biraz sabırlı olmak lazım mecburen
Ne yönden sıkıştırayım bilemedim salgın var diyorlar sadece hiçbir hatam yok hatam olsa kendim ettim kendim buldum derim ama bütün bakımlarını yaptığım şehir içindeki araç blok kırıyorsa garanti ne zaman devreye girer ki hem araç değer kaybıda cabası bekliyoruz işte garantiyi dacia bile aracının arkasında durmuş bakalım honda ne yapacak

Anlamadım gitti şehir içinde tüm bakımları yapılmış hararet yapmadan yağı ve suyu tam olan hiçbir yerinde hasar olmayan bi araç nasıl blok kırar anlamış değilim bütün birikimim 10 gündür yatıyo garantiye cevap vermediler daha çok mağdurum yani
[/QUOTE]

Öncelikle çok geçmiş olsun 30 bin km ve bu zamana kadar ki bakımlar yetkili serviste yapılmış ise o motor garantiden ya yapılır ya sıfır ruhsata işlenmiş motor takılır ancak burada sizin taraftan oluşacak kusurlar aracın altı vs vurulmuş delik yağ akmış olma ihtimalleri olabilirdi o durumda da aracın uyarı vs vermesi gerekiyor rahat olun bir arkadaşın başına ford ranger da geldi sıfır motor atıldı araca ruhsata işlendi araç servis bakımlı ve garantisi devam etmekteydi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam cok buyuk gecmis olsun. Ancak blok devilde baska birseyde demiş olabilirler. 30bindeki arac8n bloguna ne olacak yoksa. Hararet gormemis bisey etmemis o araba. İnşallah garantiye sokarlar. Cunki artik servislerden korkar olduk. Bide insani yalanci sahtekar durumuna cikariyolar. En cok bu koyuyo zaten.
Gelişmelerden haberdar ederseniz seviniriz

.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Şimdiye kadar bakımlarınız serviste yapıldı ise büyük ihtimalle garantiden karşılanacaktır.

Aracınız
Civic FC5 2018

Öncelikle çok geçmiş olsun 30 bin km ve bu zamana kadar ki bakımlar yetkili serviste yapılmış ise o motor garantiden ya yapılır ya sıfır ruhsata işlenmiş motor takılır ancak burada sizin taraftan oluşacak kusurlar aracın altı vs vurulmuş delik yağ akmış olma ihtimalleri olabilirdi o durumda da aracın uyarı vs vermesi gerekiyor rahat olun bir arkadaşın başına ford ranger da geldi sıfır motor atıldı araca ruhsata işlendi araç servis bakımlı ve garantisi devam etmekteydi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
[/QUOTE]
Şunu söyleyim dediğim gibi bütün birikimim olduğu için gözüm gibi bakıyordum hem insan malına düşman olmaz ne bi yerinde vuruk ne bi yerinde hasar var yetkili serviste şaşkın uyarı lambası bile yanmadı suyu tam yağ ölçümü 4.5 lt hergün yağına suyuna bakarım 1 dakika çalışmadan yola çıkmam ama başıma bu geldi çok şaşkınım 10 gündür bittim dediğim gibi yapsam bişey derim ki yaptım oldu ama bu insanı yıkıyo

Geri