2018 fc5 uzun yol

Oguz6

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba bir kaç günlüğüne Ankara'dan Sinop istikametine gittim Boyabat ve kargı istikametlerinde dağları tırmanırken gerçekten zorlandı araç atmosferik ve turbosuz bir araca göre normal dedim ancak bir kaç yerde gidiş araç düz yolda dahi hizlanmadi sanki aracı bir şey tutuyor gibiydi ama dağlık bölgelerinde gecdikden sonra normale döndü rakım yüksekliğinden dolayı olabilirmi yada araçla ilgili bir problemmidir sizce

Aracınız
Merhaba bazı yollar rampa olabiliyor ama fark edilmiyor, belki öyle bir durum olabilir.

Mesela ulukışladan otobandan tarsus yönüne giderken bazı kesimlerde yol rampa aşağı görünüyor ama aslında rampa çıkıyorsun, araba gitmiyor.

Oguz6

0
Aracınız
[MENTION=7601]Deeptrace[/MENTION] hiç aklıma gelmemişti böyle olabileceği teşekkür ederim haklı olabilirsiniz çünkü araç hizlanmiyor ve vitesde atmiyordu sanki yokuş çıkar gibi bagiriyordu

Arkadaşlar merhaba bir kaç günlüğüne Ankara'dan Sinop istikametine gittim Boyabat ve kargı istikametlerinde dağları tırmanırken gerçekten zorlandı araç atmosferik ve turbosuz bir araca göre normal dedim ancak bir kaç yerde gidiş araç düz yolda dahi hizlanmadi sanki aracı bir şey tutuyor gibiydi ama dağlık bölgelerinde gecdikden sonra normale döndü rakım yüksekliğinden dolayı olabilirmi yada araçla ilgili bir problemmidir sizce
aynı yola gitmişiz

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Oguz6

0
Aracınız
@kayhanbozkuz hakikaten Karedeniz güzel ama özellikle 2 yerde hem gidisde hem de dönüşde aynı şeyi yaşadım aracta problem var diye düşünmüştüm [MENTION=12391]renovatio[/MENTION] gerçi sizin aracınız dizel manuel di herhalde ama sizde farkettinizmi yada aracın zorlandığı oldumu

Aracınız
Civic FC5 2017
yüksek rakımda oksijen seyreleceği için performans da bir miktar düşer. ancak arkadaşların izah ettiği gibi göz yanılgısı yaşamış olmanız yüksek olasılık.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

@kayhanbozkuz hakikaten Karedeniz güzel ama özellikle 2 yerde hem gidisde hem de dönüşde aynı şeyi yaşadım aracta problem var diye düşünmüştüm [MENTION=12391]renovatio[/MENTION] gerçi sizin aracınız dizel manuel di herhalde ama sizde farkettinizmi yada aracın zorlandığı oldumu
ben kastamonu içinden taşköprü-hanönü yönünden gittim. çok rampa yoktu, zorlandığım bir yer olmadı. sanırım sen kargı yolundan gittin. geçen sene eski arabamla o yoldan gittim, yeni bir yol ve dik rampalar var biliyorum. dağların arasından gidiyorsun.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri